badania krwi

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Błażej

badania krwi

Post autor: Błażej »

Cześć. Mieszkam we Wrocławiu. Chciałbym zabrać moją żonę na kontrolne badania krwi, ponieważ jest w ciąży. Polecicie coś?
Zenuś

Re: badania krwi

Post autor: Zenuś »

Ależ to powinna być podstawa zdrowia. Jeśli nie będziecie się cyklicznie badać, to będzie Wam bardzo ciężko zadbać o to, by być zdrowym na lata. Ja podpowiem tylko, że o cholesterolu przeczytasz na ktomalek.pl, więc zdecydowanie warto tam zajrzeć. To możę być dla Was świetnym wsparciem, sami się o tym przekonajcie już teraz.
Awatar użytkownika
erna6
Posty: 63
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:51

Re: badania krwi

Post autor: erna6 »

mnie jak przeprowadzono badania krwi to zaraz coś nie tak w wynikach wyszło, okazało się ze mam raka :( Cóż, miałam przeprowadzony zabieg nefrektomii w szpitalu mazovia - bo guz był duży...ale wszystko dobrze się skończyło i normalnie funkcjonuje
KamilŚ

Re: badania krwi

Post autor: KamilŚ »

Po wielu opiniach w internecie wybrałem http://witamedica.pl/badania-laboratoryjne/ myślicie że warto?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 157
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:17

Re: badania krwi

Post autor: Bodzio12 »

W naszym społeczeństwie wiele osób ma problemy z cholesterolem, dlatego wszystkim zainteresowanym chciałbym polecić cholesterol suplement naturalny . Stosuje ich produkt od dłuzszego czasu, a mój poziom cholesterolu w koncu sie na własciwym poziomie.

napęd kosiarki budowa
zaśka

Re: badania krwi

Post autor: zaśka »

u mnie kiedy po badaniu cytologicznym miałam nieprawidłowości lekarz zalecił taki żel https://www.gedeonrichter.pl/produkt/papilocare/ i być może dzięki niemu uniknęłam inwazyjnych zabiegów a może nawet raka szyjki macicy a więc zdecydowanie warto się badać
Leń

Re: badania krwi

Post autor: Leń »

Niestety tak też się zdarza, ze osoby szczupłe mają wysoki cholesterol. I do tego nie zawsze są to osoby lubiące tłuste potrawy. Mój szwagier należy właśnie do grona takich osób. Szczupły, wysportowany, dobrze się odżywia i ma bardzo wysoki cholesterol. Ostatnio podrzucałam mu artykuł https://www.aptekagemini.pl/poradnik/ar ... -i-dzieci/
Judytkaś99

Re: badania krwi

Post autor: Judytkaś99 »

Czy wiecie w ogóle, jak to jest z tym cholesterolem, czyli że dzieli się na dobry i zły? Ja nie miałam pojęcia, że cholesterol pod skórą może na skutek promieni słonecznych przekształcić się w witaminę D3. Dowiedziałam się o tym z artykułu: https://togethermagazyn.pl/czy-mozna-mi ... olesterol/. Istotne jest kontrolowanie jego poziomu, a jeśli jest za wysoki, to warto od razu reagować. Możliwości mamy kilka w zależności od stanu, jednak na pewno nie zaszkodzi aktywność fizyczna i ograniczenie tłustych potraw.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: badania krwi

Post autor: Pola »

A czy wiecie, że na pobranie krwi możecie się również umówić w domu? Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które są na przykład schorowane i mają jakieś problemy z poruszaniem się. Na stronie internetowej https://pogotowie-pielegniarskie.pl/pom ... ka-w-domu/ znajdziecie więcej informacji na ten temat, polecam się zapoznać ;)
pleżer

Re: badania krwi

Post autor: pleżer »

Ja to mam jednak sporo kłopotów i na razie nie wiem, w co iść. Dodatkowo można powiedzieć, że jestem osobą, która ma też spore braki, stąd sprawdzam witaminy w rybach mam mieć ogarnięte. Co wiecie na ten temat? Co Wam wydaje się sensownym?
ingaa

Re: badania krwi

Post autor: ingaa »

Ostatnio odkryłam fascynującą ofertę badań diagnostycznych na stronie https://artemidalab.pl/cennik-badan/#biochemia . To miejsce oferuje szeroką gamę badań, a ich cennik jest bardzo korzystny. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, zwłaszcza jeśli zależy nam na kompleksowej diagnostyce.
Awatar użytkownika
yarwyck
Posty: 408
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:34

Re: badania krwi

Post autor: yarwyck »

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o postępie w medycynie. Zastanawiam się, które placówki posiadają doświadczenie w przeprowadzaniu badań klinicznych. Znajomy zachęcił mnie do zainteresowania się ofertą http://clinicalbs.com/. Jeśli mieliście z nimi doświadczenie, podzielcie się opinią na temat ich pracy.
Żwirek

Re: badania krwi

Post autor: Żwirek »

Rozumienie znaczenia badań cytogenetycznych w kontekście niepłodności jest niezbędne dla par poszukujących przyczyn swoich trudności z poczęciem. Strona https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... enetyczne/ oferuje cenne informacje, które mogą pomóc w zrozumieniu, jak nieprawidłowości chromosomalne wpływają na zdolność do reprodukcji. Dzięki temu badaniu, możliwe jest nie tylko zdiagnozowanie problemu, ale także zaplanowanie odpowiedniego leczenia.
rekin

Re: badania krwi

Post autor: rekin »

Ostatnio słyszałem, że w klinice https://onkolmed.pl/ pacjenci mogą skorzystać z najnowszych metod terapeutycznych w leczeniu raka, takich jak chemioterapia, radioterapia i immunoterapia. Lekarze tam pracujący posiadają wysokie kwalifikacje, co gwarantuje najlepsze wyniki terapeutyczne dla pacjentów. Sugeruję skontaktowanie się z nimi w celu uzyskania szczegółowych informacji.
ODPOWIEDZ