Angielski

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Angielski

Post autor: Pola »

Witam,
jak wygląda u Was znajomość języka angielskiego? Czy jest na wystarczającym poziomie? Jeśli nie, to może warto byłoby się zapisać na jakiś profesjonalny kurs językowy? Widziałam ostatnio ciekawą ofertę takich kursów na stronie https://www.profi-lingua.pl/. Mają tam kursy na różnych poziomach zaawansowania, więc na pewno każdy z Was znajdzie kurs odpowiedni dla siebie ;)
Awatar użytkownika
kamka
Posty: 142
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:48

Re: Angielski

Post autor: kamka »

Na mój angielski nie narzekam. Ale wiem, że nie jest też perfekcyjny. Dlatego opcja ze szkołą językową jest dobra. Pod okiem profesjonalnych lektorów zawsze można skorygować swoje błędy i zyskać jeszcze większa płynność w posługiwaniu się językiem. Od siebie mogę zaproponować tę szkołę językową https://lincoln.edu.pl/ . Wiem, że mają kursy na różnych poziomach i każdy bez problemu może znaleźć coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Fantastic
Posty: 77
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:26

Re: Angielski

Post autor: Fantastic »

Jak dobrze pamiętam, to z nauką angielskiego miałam zawsze problemy. Sytuacja niedawno zmusiła mnie do tego, że musiałam znaleźć szkołę, która skutecznie i w miarę szybko przygotuje mnie językowo. Znajomy już się uczył w Angielskiej Wiosce https://angloville.pl/ i przekonał mnie do skorzystania z ich programu. Wyobraźcie sobie, że po 70 godzinach zaczęłam swobodnie się porozumiewać po angielsku :)
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 181
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Re: Angielski

Post autor: Monik87 »

Faktycznie, korzystając z dobrych szkół językowych, będziecie w stanie o wiele lepiej poradzić sobie z nauką angielskiego. Moim zdaniem, powinniście zajrzeć do https://www.archibald.pl/mlodziez/ i sprawdzić, jakie metody oni stosują w edukacji. Czuję, że może być to dla Was największym wsparciem.
ODPOWIEDZ