Alimenty

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Alimenty

Post autor: debro8 »

Problem związany z kwestią alimentacyjną to nie jest prosta sprawa. Wymaga pewnej dozy zrozumienia, delikatności, a przede wszystkim konkretnych działań. W takim wypadky dobrze jest postawić na specjalistów. Alimenty Białystok - tylko u https://kancelariaprobono.pl/prawo-rodzinne-bialystok/ którzy na pewno Ci pomogą.
Awatar użytkownika
uroob
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 13:25
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Alimenty

Post autor: uroob »

Korzystaliście kiedyś z usług prywatnego detektywa? Zależy mi na zgromadzeniu niezbitych dowodów na winę partnera, aby przedstawić je w Sądzie na rozprawie o alimenty.

__________________________________________________
agencja detektywistyczna częstochowa
Awatar użytkownika
Paweł29
Posty: 317
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:02

Re: Alimenty

Post autor: Paweł29 »

Jeśli spóźniasz się z alimentami już dość długo, to może Ci grozić egzekucja komornicza, dlatego polecam Ci przeczytać trochę o tym, czym jest egzekucja komornicza, na czym polega i jak długo trwa http://www.gdansk4u.pl/egzekucja-komorn ... -ile-trwa/.
Kkamlówka

Re: Alimenty

Post autor: Kkamlówka »

Jeżeli rozwód jest z orzekaniem o winie to może warto pomyśleć o skorzystaniu z usług detektywa? Pomoc detektyw a alimenty może być przydatna. Bo jeśli udowodni winę wyłącznie jednego partnera to wtedy można starać się nie tylko o alimenty na dzieci ale też na siebie.
woźna

Re: Alimenty

Post autor: woźna »

Na pewno potrzebny będzie dobry prawnik, zwłaszcza jak rozwód nie przebiega w przyjaznych warunkach. Na http://www.adwdomaradzka.pl/ sprawdź sobie adw Domradzką. Ona jest naprawdę świetnym specjalistom i specjalizuje się między innymi w rozwodach. Na pewno ci to pomoze
Pikuś

Re: Alimenty

Post autor: Pikuś »

Wiecie co, też niedawno przez to przechodziłam i szukałam wtedy jakiś porad w internecie w tym zakresie. Tak trafiłam na stronę https://i-rozwod.pl/rozwod-a-alimenty-na-dziecko gdzie przeczytałam jak wygląda sprawa o alimenty na dziecko. Wiele mi to rozjaśniło w głowie i na rozprawę przyszłam już w pełni doinformowana jakie prawa mi przysługują.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Re: Alimenty

Post autor: debro8 »

Sam rozwód to dla większości okropny czas, tym bardziej jeśli uczestniczą w tym dzieci. Podczas swojego rozwodu totalnie załamałam się i bałam się, że nie ogarnę spraw formalnych. Porady prawne online umożliwiły mi szybki kontakt z prawnikami, którzy pomogli w procesie i poradzili jak uzyskać korzystne alimenty dla moich dzieci.
Awatar użytkownika
sedor
Posty: 138
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:45

Re: Alimenty

Post autor: sedor »

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://zycieseniora.com/finanse/alimenty-od-dziadkow na temat alimentów od dziadków. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Uważam, że taka wiedza może się naprawdę przydać. Nie każdy wie, że można o takie alimenty się starać.
pawełek

Re: Alimenty

Post autor: pawełek »

Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki i tyczy się on między innymi handlu i spraw majątkowych – nieuczciwej konkurencji, wykrywania nielegalnych pracowników, wyszukiwania dłużników czy weryfikacji firm światłowód Kielce. Też oferuję poradę w sprawach rozwodowych, przeprowadzam obserwację małżeńskie i partnerskie, dokonuję fachowych weryfikacji. Zachęcam do wykorzystywania moich usług – zawsze kładę nacisk na ich jak największą profesjonalności jestem w stanie pomóc w każdej sprawie!
Ulką

Re: Alimenty

Post autor: Ulką »

Kiedy chciałam zakończyć moje nieszczęśliwe małżeństwo pojawił się problem z prawem do opieki nad dziećmi, jak i alimentami. Oboje chcieliśmy zatrzymać dzieci dla siebie, więc nie była to łatwa kwestia do rozwiązania. Na szczęście kancelaria Wojas Pawlak pomogła mi w tej sytuacji.
Michałowska

Re: Alimenty

Post autor: Michałowska »

Kkamlówka pisze: ↑16 mar 2021, 15:03 Jeżeli rozwód jest z orzekaniem o winie to może warto pomyśleć o skorzystaniu z usług detektywa? Pomoc detektyw a alimenty może być przydatna. Bo jeśli udowodni winę wyłącznie jednego partnera to wtedy można starać się nie tylko o alimenty na dzieci ale też na siebie.
Ja też polecam skorzystanie z usług detektywa - osobiście korzystałam z ich usług https://prywatny-detektyw-katowice.pl/p ... -katowice/ i dzisiaj, juz wiem że była to świetna decyzja. Mi samej dotarcie do tych wszystkich informacji i zdobycie dowodów zajęłoby lata:) A tu pełen profesjonalizmi i co najważniejsze dyskrecja!
Smerf

Re: Alimenty

Post autor: Smerf »

Skuteczne ubieganie się o alimenty wymaga zrozumienia obowiązujących przepisów prawnych. Warto zacząć od konsultacji z doświadczonym prawnikiem, który pomoże zrozumieć Twoje prawa i obowiązki. Ponadto, należy przygotować kompletną dokumentację dotyczącą finansów, zarówno Twoich, jak i drugiej strony. Szczegółowe informacje o tym, jak prawidłowo ubiegać się o alimenty, można znaleźć na https://jaw.pl/2023/11/jak-skutecznie-u ... -alimenty/ i pamiętaj, że dokładność i kompletność dokumentacji są kluczowe dla powodzenia sprawy.
ODPOWIEDZ