Agencja Social Media - jaką polecacie?

Kącik różności - jeśli nie wiesz, gdzie przyporządkować swój post, zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:49

Agencja Social Media - jaką polecacie?

Post autor: deborah »

Hej, Agencja Social Media Rzeszów - polecicie mi rzetelną firmę? Chciałabym wypromować swojego bloga i fb. Dajcie znac.
Wąski

Re: Agencja Social Media - jaką polecacie?

Post autor: Wąski »

Ja jeszcze nie mogę żadnej takiej agencji polecić ponieważ nigdy nie miałem okazji z nią współpracować. Za to po przeczytaniu ciekawego artykułu https://adnext.pl/baza-wiedzy/social-media-marketing/ wiem dokładnie na czym tak naprawdę social media marketing polega. Zachęcam każdego do zapoznania się z tym tekstem.
Bąbel

Re: Agencja Social Media - jaką polecacie?

Post autor: Bąbel »

W sumie samo zrozumienie zasad social mediów jest oczywiście niezwykle ważne i muszę przyznać, że jak najbardziej warto jest również co nieco na ten temat wiedzieć. Moim zdaniem bardzo ciekawie w artykule https://www.extratimeout.com/pl/biznes/ ... tywny.html opisano kwestię tego w jaki sposób tak naprawdę efektywnie wykorzystywać social media.
adrian43

Re: Agencja Social Media - jaką polecacie?

Post autor: adrian43 »

Jeżeli chcecie podnieść popularność i skuteczność swoego biznesu w social media warto pomyśleć nad zakupem like do swojej stronki z realnych kont. Od siebie mogę wam polecić https://www.socialmediabost.pl/ , jest to bardzo skuteczna usługa jeśli chcecie dotrzeć do jak największej ilości użytkowników.
Łejra

Re: Agencja Social Media - jaką polecacie?

Post autor: Łejra »

Ogólnie ja nigdy jeszcze nie miałem okazji współpracować z agencją social media i wiem, że dla mnie ważną sprawą będzie przeprowadzenie działań marketingowych na Instagramie. Myślę, że pomoc w tym zakresie od freelancera będzie najlepszym wyborem. W takim razie kliknij tutaj jeśli ciebie również ta kwestia interesuje.
Końpa

Re: Agencja Social Media - jaką polecacie?

Post autor: Końpa »

Ja nigdy jeszcze nie miałem do czynienia z żadną agencją marketingową więc również nie jestem w stanie żadnej polecić. Z całą pewnością kiedy zależy nam na skutecznych działaniach z obszaru marketingu internetowego to warto jest takie kwestie u nas w firmie wdrożyć. Całkiem niedawno również miałem okazję przeczytać bardzo fajny wpis https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/c ... -potencjal gdzie ciekawie opisano czym jest viral i jak go wykorzystywać.
ODPOWIEDZ