Wyjazd kamperem?

Jak znaleźć dobrą odzież na wyjazd? Jak dogadać się w obcym kraju? Gdzie szukać noclegów? Poradnik podróżnika.
Awatar użytkownika
Jarad_86
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2021, 14:46

Wyjazd kamperem?

Post autor: Jarad_86 »

Mieliście okazję jechać gdzieś kamperem? Szczególnie interesują mnie te zagraniczne wyprawy. Znalazłem ostatnio bardzo fajną ofertę, idealną na urlop, a jest to wycieczka kamperem na Sycylię. Brzmi ciekawie, prawda? Chcę się do tej przygody jak najlepiej przygotować, więc licze, że podpowiecie mi co i jak. Na pewno to by było bardzo pomocne, jako że nie mam doświadczenia ;)
Awatar użytkownika
kajta
Posty: 29
Rejestracja: 23 cze 2019, 11:11

Re: Wyjazd kamperem?

Post autor: kajta »

Ja nie miałam jeszcze okazji ale nie powiem - myślałam o tym. Nawet taka podróż po Polsce by mnie satysfakcjonowała, jest co zwiedzać u nas także. A żeby samo podróżowanie nie było kłopotliwe to może lepiej aby kamper był rozmiarów samochodu? Można to zrobić korzystając z opcji od azar4 . Przyczepę montuje się na samochód typu pickup i powstaje pickup camper.
Awatar użytkownika
paloma
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:25

Re: Wyjazd kamperem?

Post autor: paloma »

Mam w planach wynajem idealnego samochodu bo dla mnie wyjazd kamperem to jeszcze zbyt duże wyzwanie. Za to masę moich znajomych podróżuje fajnymi wynajętymi samochodami na urlop więc sama też chcę spróbować :)
ODPOWIEDZ