W góry jesienią?

Jak znaleźć dobrą odzież na wyjazd? Jak dogadać się w obcym kraju? Gdzie szukać noclegów? Poradnik podróżnika.
Awatar użytkownika
Renata
Posty: 25
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:20

W góry jesienią?

Post autor: Renata »

Jakie znacie ciekawe trasy górskie i jednocześnie wygodnie urządzone apartamenty w niedaleko?
Awatar użytkownika
Przemko
Posty: 31
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:15

Re: W góry jesienią?

Post autor: Przemko »

Jak szukasz nieskomplikowanych szlaków dla początkujących to lajtowo jest w Beskidzie Śląskim, czyli w Szczyrku, Ustroniu albo Wiśle. Plusem dla mnie jest to, że nie ma tam jesienią tłumów jak w Tatrach albo Karkonoszach.

A noclegi z widokiem na góry i blisko do szlaków, a przy okazji do centrum tych miasteczek polecam ci w apartamentach z łatwym dojazdem i zagwarantowanym miejscem parkingowym co w przypadku Szczyrku jest bezcenne ;)

Tu jest pokazana ich lokalizacja i jak są urządzone https://www.dreamapart.pl/
nikoś28

Re: W góry jesienią?

Post autor: nikoś28 »

Nieopodal Zakopanego znajduje się mnóstwo atrakcyjnych szlaków, wbrew pozorom również takich, które nie są oblegane przez turystów (np. Dolina Lejowa, Dolina za Bramką, polana Psia Trawka).
Nocleg zaś moim zdaniem warto zarezerwować w samym Zakopanem, choćby dlatego, iż stąd jest blisko do punktów handlowych i gastronomicznych oraz muzeów, które też polecam odwiedzić. W miasteczku znajduję się nie tylko hotele ale również apartamenty oferujące (jak na moje kryteria) atrakcyjniejsze od nich warunki. Zobaczcie np. mieszkania prezentowane na stronie https://www.zakopaneapartamenty24.eu/apartamenty-boruta . Lokalizacja świetna, wyposażenie komfortowe, dużo przestrzeni i swobody.
ODPOWIEDZ