Język angielski metodą Callana

Jak znaleźć dobrą odzież na wyjazd? Jak dogadać się w obcym kraju? Gdzie szukać noclegów? Poradnik podróżnika.
Awatar użytkownika
kamka
Posty: 142
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:48

Język angielski metodą Callana

Post autor: kamka »

Bardzo często podróżuję i chciałabym jeszcze lepiej nauczyć się angielskiego. Myślałam o szybkim kursie tutaj http://poznan.ei.edu.pl/. Chcę szybko poznać najważniejsze zwroty, a oni oferują zajęcia metodą Callana, czyli nauka trwa cztery razy krócej niż w innych placówkach. Czy ktoś z was uczył się tą metodą angielskiego? Myślicie, że to faktycznie jest tak skuteczne?
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Język angielski metodą Callana

Post autor: Pola »

Angielki w dzisiejszych czasach przydaje się nie tylko w pracy i szkole, ale również w codziennym życiu. Dlatego też uważam, że jego znajomość jest bardzo przydatna. Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje profesjonalne kursy angielskiego również dla dorosłych. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych znajdziecie na ich temat więcej informacji, polecam sobie poczytać w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
zuzia.gola
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:28

Re: Język angielski metodą Callana

Post autor: zuzia.gola »

Jeśli masz kogoś, kto wymaga i motywuje do nauki to według mnie lepiej. Sama uczę się w szkole https://lincoln.edu.pl/ niemieckiego. Angielski już opanowała, tez u nich, całkiem nieźle, zdałam egzamin, mam papier i satysfakcję więc teraz inny język, bo chyba talent odkryłam a to się nie zmarnuje.
Awatar użytkownika
Ucicha98
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2020, 13:16

Re: Język angielski metodą Callana

Post autor: Ucicha98 »

Myślę, że bardzo dobrą metodą do nauki angielskiego jest czytanie książek w tym języku oraz oglądanie filmów i seriali bez lektora. Ten sposób świetnie się u mnie sprawdził.
mała

Re: Język angielski metodą Callana

Post autor: mała »

Ja czytam dzieciom książeczki aby kształtować ich małe umysły. Teraz chcę kupić nam nową książeczkę jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/klara-izabe ... 27054.html Mam nadzieję że moja córka będzie zadowolona z tej książeczki i chętnie będzie jej słuchać.
Dżem

Re: Język angielski metodą Callana

Post autor: Dżem »

Jeśli chcesz się nauczyć języka angielskiego to polecam kurs online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/. Jest to kurs który uczy mówić w języku angielskim całymi zdaniami. Dzięki temu będziesz mogą spokojnie zadawać pytania oraz odpowiadać, nawet rozmawiać zwyczajnie tak jak po Polsku. Język angielski może ci się przydać w sumie zawsze. Więc warto zainwestować w naukę. A pamiętaj na naukę nie jest nigdy za późno wystarczy po prostu chcieć.
Henio93

Re: Język angielski metodą Callana

Post autor: Henio93 »

Myślę, że warto jest szukać sposobu odpowiedniego dla siebie. Sam nie wiem co u mnie by się njelpiej sprawdziło, ale ja raczej potrzebuję mentora nad sobą, który będzie mnie motywować do działania.
Moko63

Re: Język angielski metodą Callana

Post autor: Moko63 »

Nie do końca jestem przekonana do tej metody, chociaż wiem że u niektórych faktycznie przynosi fajne efekty. Ja potrzebuję innych rozwiązań :) Pod adresem: https://play.google.com/store/apps/deta ... yangielski udało mi się znaleźć aplikację mobilną do nauki angielskiego na telefon. Uczyliście się kiedyś języka w ten sposób?
agataa

Re: Język angielski metodą Callana

Post autor: agataa »

Sama planuję zapisać się do dobrej szkoły językowej i znalazłam nawet https://manhattan-edu.pl/ . Ogólnie tutaj podejście do uczniów jest bardzo fachowe i przede wszystkim można tutaj rzeczywiście bardzo wiele się nauczyć także według mnie jest to korzystne rozwiązanie
ODPOWIEDZ