Dojazd na lotnisko dla 8 osób

Jak znaleźć dobrą odzież na wyjazd? Jak dogadać się w obcym kraju? Gdzie szukać noclegów? Poradnik podróżnika.
Awatar użytkownika
delia1986
Posty: 5
Rejestracja: 23 lip 2019, 4:02

Dojazd na lotnisko dla 8 osób

Post autor: delia1986 »

Poszukuję możliwości dojazdu dla 8 osób na lotnisko Balice. Myślę o jakimś prywatnym przewoźniku, znalazłam taką opcję http://pptaxi.pl/. Cena jest w porządku. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
Łucja1981
Posty: 9
Rejestracja: 13 sie 2019, 21:00

Re: Dojazd na lotnisko dla 8 osób

Post autor: Łucja1981 »

Korzystałam, polecam. Wygodnie, szybko i na czas ;)
Kaśka

Re: Dojazd na lotnisko dla 8 osób

Post autor: Kaśka »

Dojazd na lotnisko zawsze stanowi pewien problem dlatego też tym razem po postu pojedziemy swoim samochodem. Tym bardziej, że zobacz parking kraków lotnisko udało nam się znaleźć bardzo blisko lotniska dobry parking i to strzeżony. Także teraz mamy jeden problem z głowy. A wy jak sobie w takich przypadkach radzicie?
Michał

Re: Dojazd na lotnisko dla 8 osób

Post autor: Michał »

A miałeś już okazję przejrzeć ofertę firmy http://www.bus-transport.eu/oferta/prze ... z-lotniska? Z tego co się orientuję, to zajmują się przewozem na i z lotniska już wiele lat i dysponują flotą przeróżnych samochodów, więc raczej nie powinno być problemu z przewozem na lotnisko dla żadnej ilości osób.
Bartuś

Re: Dojazd na lotnisko dla 8 osób

Post autor: Bartuś »

Dojazd na lotnisko własnym samochodem to żaden problem. Przy lotniskach są duże parkingi, na których bez problemu można zostawić swój samochód. W Krakowie przy lotnisku znajduje się np. duży parking, którego ofertę można znaleźć na stronie https://b1parkingbalice.pl/.
malińczak

Re: Dojazd na lotnisko dla 8 osób

Post autor: malińczak »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://parkingwarszawa.com/
ODPOWIEDZ