Angielski szybko?

Jak znaleźć dobrą odzież na wyjazd? Jak dogadać się w obcym kraju? Gdzie szukać noclegów? Poradnik podróżnika.
Maleńka

Angielski szybko?

Post autor: Maleńka »

Konkretnie w Bielsku Białej - gdzie jest jakiś przyspieszony kurs?
Awatar użytkownika
Przemko
Posty: 31
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:15

Re: Angielski szybko?

Post autor: Przemko »

Dobra szkoła jaką ma Bielsko Biała to International House, też robię u nich język angielski i właśnie wszyscy od końcówki października przeszliśmy na naukę zdalną więc tyko w ten sposób możesz dostać informację na temat przyspieszonego kursu.
Łap wykładowców na Zoomie po godz. 10 i pytaj :)
Jak chcesz telefonicznie to nr jest na ich stronie https://www.ih.com.pl/bielsko-biala/
Awatar użytkownika
marika
Posty: 152
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:52

Re: Angielski szybko?

Post autor: marika »

W Internecie jest wiele sugestii dotyczących efektywnej, szybkiej i niedrogiej nauki języka angielskiego. Nie jest to zaskakujące, bo jak wiadomo - popyt generuje podaż. Ja za namową znajomych zdecydowałam się na szkołę https://lincoln.edu.pl/krakow/centrum/ w Krakowie i uważam, że był to strzal w dziesiątkę. Już po pierwszym miesiącu nauki zauwazyłam efekty :)
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Angielski szybko?

Post autor: Pola »

A co powiecie na kurs języka angielskiego w systemie on-line? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online,że Szkoła Językowa ProfiLingua takie właśnie kursy organizuje. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Re: Angielski szybko?

Post autor: debro8 »

Warto uczyć się zdecydowanie wcześniej. Jeśli jednak zależy Ci na czasie, to lekcje jeden do jednego będą najlepszym rozwiązaniem z tej sytuacji. To właśnie z nich wyniesiesz najwięcej wiedzy i zaangażowania. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://angielski-konwersacje.pl/ i skorzystać z pomocy doskonałej nauczycielki.
Oliśka

Re: Angielski szybko?

Post autor: Oliśka »

W tych czasach to ciężko i zostaje kurs angielskiego online, ale nie martwcie się, bo ja się dużo nauczyłam w mojej szkole https://akcent-edu.pl/Kurs-jezyka-angie ... w-136.html i dość szybko zaczęłam płynnie mówić. Trochę samodyscypliny, chęci i wszystko się uda!
Awatar użytkownika
kamka
Posty: 142
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:48

Re: Angielski szybko?

Post autor: kamka »

Jak się przyłożysz to szybko nauczysz się języka. Potrzebny jest tylko dobry nauczyciel i twoje zaangażowanie. Tutaj https://encjo.pl/ masz namiary na szkołę językową, która oferuje angielski w Bochni i kursy online. Dysponują doświadczoną kadrą i mają sprawdzone, skuteczne metody nauczania.
Awatar użytkownika
Elenonor
Posty: 132
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: Angielski szybko?

Post autor: Elenonor »

Są i kursy online, no ale ja jestem za tym żeby dużo mówić, to jest bardzo ważne przy nauce języka. Im wcześniej zaczniecie naukę tym lepiej, ja to już wiem i nie chce popelnić tego błędu u mojego dziecka co popełniłam u siebie. Zapisałam córkę do świetnego przedszkola Te Vizja okopowa. Tu już jest bardzo duży nacisk na angielski i to jest super.
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: Angielski szybko?

Post autor: ciekawski »

Myślę, że to już od nas samych zależy czy będzie nam nauka szła szybko czy może jednak trochę wolniej. Jestem również przekonany, że nauczyciele języków obcych również muszą się doszkalać. Po przeczytaniu artykułu https://togethermagazyn.pl/zwiekszenie- ... to-zrobic/ wiem dokładnie nawet gdzie mogą to robić.
Awatar użytkownika
zbirra
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:57

Re: Angielski szybko?

Post autor: zbirra »

Każdy uczy się w swoim tempie. Wiadomo dzieci najszybciej dlatego warto je do szkół językowych posyłać. Podczas ich wyboru najlepiej kierować się tutaj wspomnianymi wskazówkami https://wiadomosci-lodz.pl/szkola-jezyk ... rze,27232/
goździk

Re: Angielski szybko?

Post autor: goździk »

Według mnie, najszybciej nauczysz się rozmawiając w tym języku na co dzień. Jeżeli nie masz takiej możliwości, to chociaż zainwestuj w jakieś podręczniki edukacyjne ze strony https://www.taniaksiazka.pl/puls-zycia- ... 39067.html Wiem, ze oni mają największą ofertę pod tym względem, a cenowo wygląda to również bardzo atrakcyjnie.
Michałowski

Re: Angielski szybko?

Post autor: Michałowski »

Wiemy, że mózg dziecka od dnia narodzin jest zaprogramowany na intensywne przyswajanie języka. Chłonie wszystko, co go otacza. Jeśli więc będzie miało kontakt z językiem obcym, zacznie go przyswajać i powtarzać zasłyszane słowa. Zobacz jak wykorzystać mądrze ten okres https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/angiel ... c5-8401867. Połączenie dwóch języków już na starcie okaże się więc doskonałym pomysłem. Także ze względu na łatwiejszy start w przedszkolu i szkole.

czerwony barwnik w jogurtach
ODPOWIEDZ