Ekologia w domu

Morze, góry czy Mazury? Polecane kierunki, piękne miejsca, tania turystyka w Polsce.
izabellla

Ekologia w domu

Post autor: izabellla »

U mnie na przykład dobrze, jeśli po prostu mamy w domu coś, czego nie ma nikt inny. I mogę tu wymienić termy do ciepłej wody . Wiem, że nie wszyscy się na tym znają, ale ja owszem. Mam nadzieję, że warto jest właśnie tak to dobrać. Co wy na to?
Bakłażan

Re: Ekologia w domu

Post autor: Bakłażan »

W erze rosnących cen energii, kluczowe jest zrozumienie, jak zarządzać zużyciem ciepła w naszych domach. Aby to osiągnąć, warto zapoznać się z materiałem na stronie https://ekutno.pl/pl/642_artykuly-spons ... -w-kw.html gdzie bardzo fajnie i rzeczowo na ten temat napisano.
Piotrek5862

Re: Ekologia w domu

Post autor: Piotrek5862 »

Ekologia to temat, który w dzisiejszych czasach powinniśmy stawiać na pierwszej pozycji. Jeżeli mówimy o ekologii, to chciałbym też wspomnieć o temacie, o którym w niedługim czasie będzie bardzo głośno - ekoterapia. To wspaniała forma terapii, która może przynieść świetne efekty, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, to koniecznie odwiedzajcie portal - https://naturallybalanced.org który jest jednym z pierwszych w Polsce, skupiającym się na temacie ekoterapii.
krystian1512

Re: Ekologia w domu

Post autor: krystian1512 »

Jeżeli są tutaj osoby zainteresowanym tematem ekologii dla gospodarstwa domowego, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę firmy zajmującej się doradztwem w doborze oraz montażem Moja Elektrownia Wiatrowa Słupsk . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
kafek

Re: Ekologia w domu

Post autor: kafek »

Utylizacja odpadów elektronicznych nigdy nie była łatwiejsza. Skorzystajcie z usług firmy: https://elektrycznesmieci.pl , która oferuje darmowy odbiór sprzętu wielkogabarytowego oraz odbiór elektrośmieci od klientów indywidualnych oraz firm. Na stronie znajdziecie mapę lokalizacji ich pojemników w całej Polsce.
ODPOWIEDZ