Psychiatra czy psycholog?

Polecamy strony dla zainteresowanych podróżami.
Meroń

Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Meroń »

Psycholog czy psychiatra - do kogo lepiej iść? Psycholog nie może przepisywać leków prawda? Ale za to chyba poświęca więcej czasu na wysłuchanie pacjenta. Jak Wam się wydaje?
Bożena

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Bożena »

To już zależy, czego konkretnie potrzebujecie. Wiadomo, że jeśli chodzi o poważniejsze problemy, to zdecydowanie najlepszym wyborem będzie psychiatra, który określi odpowiednią drogę leczenia. Ja czuję, że w Waszej sytuacji byłoby dobrze sprawdzić takie miejsce jak Klinika PsychoMedic.Online, gdzie za pośrednictwem internetu możecie przeprowadzić odpowiednie konsultacje w sprawie Waszych problemów.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 133
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:25

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: karola2468 »

Kontaktujcie się z psycholog gdynia bo to profesjonalistka z doświadczeniem jeśli chodzi o terapię depresji, lęków, a także pomoc w problemach osobistych osobom . Prowadzi terapie poznawczo-behawioralną która skupia się na tym, jak nasze myśli, emocje i działania łączą się ze sobą i wzajemnie na siebie oddziałują. Sprawdźcie na stronę i zapoznajcie sie z ofertą.
Dżesika

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Dżesika »

To już wszystko zależy od konkretnego problemu. Jeśli nie wiecie, w jaki sposób mogłybyście sobie pomóc, to po prostu wybierzcie się do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i tam psozukajcie pomocy. To sprawdzona klinika, więc nie musicie się obawiać co o jakość ich wsparcia. Stoi ona na najwyższym poziomie, więc po prostu skorzystajcie z ich pomocy już teraz.
Michał Te

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Michał Te »

Meroń pisze: ↑25 gru 2020, 7:23 Psycholog czy psychiatra - do kogo lepiej iść? Psycholog nie może przepisywać leków prawda? Ale za to chyba poświęca więcej czasu na wysłuchanie pacjenta. Jak Wam się wydaje?
Świetnych psychologów i psychoterapeutów online znajdziesz na stronie Wetalk. Sam korzystam od kilku miesięcy i dzięki odpowiedniemu wsparciu w końcu zaczynam normalnie funkcjonować.
Róża

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Róża »

Bardzo duży w tym zakresie zależy od istoty problemu. Na pewno kluczem będzie w ogóle sięgnięcie po jak najlepszą opiekę. Jeśli czujecie, że mogłyście już wpaść w anoreksje, to na pewno warto byłoby zastanowić się nad tym, jak mogłybyście sobie poradzić z tym problemem. Moim zdaniem dobra opieka psychologiczna może być podstawą.
Marzena41

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: Marzena41 »

Psychiatra to lekarz, który może wdrożyć farmakoterapię, czyli przepisze leki i wystawi zwolnienie lekarskie. Psycholog to specjalista, która poszuka przyczyny problemu i pomoże go rozwiązać. Jeżeli nie wiesz gdzie się zgłosić i jaką ścieżką dalej podążać najlepiej zapisać się na wizytę w poradni psychologicznej, a jeśli będzie potrzeba konsultacji z psychiatrą to już psycholog o tym poinformuje. Jeśli chodzi o poradnię psychologiczną to z czystym sumieniem polecam https://www.spokojwglowie.pl/
joaśka

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: joaśka »

Sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by wybrać https://justynasabala.pl/ . Z tego co słyszałam to terapia tutaj przeprowadzana jest bardzo fachowo, dodatkowo też Pani Justyna ma wspaniałe podejście do pacjentów
Awatar użytkownika
marika
Posty: 130
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:52

Re: Psychiatra czy psycholog?

Post autor: marika »

Na Twoim miejscu w pierwszej kolejności sprawdziłabym ofertę https://centrum-terapii.pl/ w Warszawie. Na ich stronie internetowej znajdziesz wszystkie ważne informacje, także jak najbardziej warto mieć to na uwadze.
ODPOWIEDZ