Moda dziecięca

Polecamy strony dla zainteresowanych podróżami.
kapicuś

Moda dziecięca

Post autor: kapicuś »

Czy waszym zdaniem dziecko powinno być modnie ubrane? Czy dziecko ubrane w sportowe bądź modne ciuchy to obciach czy raczej coś pozytywnego. A co z pieluszkami? Jakie stosujecie? Macie sprawdzone rozwiązania tak jak te z np. https://lulli.pl/pl/c/PIELUSZKI-WIELORAZOWE/19 gdzie jakość idzie w parze z ceną?
lidkuś

Re: Moda dziecięca

Post autor: lidkuś »

Moja mała księżniczka lubi bardzo ubierać się ładnie. Ostatnio kupiłam jej na słoneczne dni okulary przeciwsłoneczne Solano Ss 50064 B z tego sklepu tutaj https://eyewear24.net/product-pol-38350 ... 064-B.html .Istotną zaletą okularów jest zastosowanie szkieł polaryzacyjnych.
miśkaja

Re: Moda dziecięca

Post autor: miśkaja »

Ja też pomyślałam o okularach przeciwsłonecznych. Bardzo dobrą ofertę znalazłam tu https://iokulary.pl/ Tu są propozycje okularów dla młodszych i starszych dzieci. Okulary markowe, o ładnych wzorach i kolorach. Ceny bardzo przyzwoite. Mnie zainteresowała marka Solano. Mają bardzo kolorowe propozycje, które spodobaja sie każdemu dziecku - zobaczcie sami.
lepą

Re: Moda dziecięca

Post autor: lepą »

Jakbym miała wam polecić jakiś fajny sklep internetowy to odsyłam do https://felizmodaoutlet.pl/ , według mnie mają największy wybór zarówno dla mamy jak i dla dziecka, a nawet i taty. Także cała rodzina może w jednym miejscu sie ubrać i to bez żadnych problemów, z szybką wysyłką.
ODPOWIEDZ