Likwidacja szkód terminy

Podróż w vanie? Praktyczne porady, jak wybrać odpowiednie auto do podróży, na co się przygotować, gdzie parkować, jak zabezpieczyć się przed kradzieżą. Możesz się podzielić doświadczeniami? Napisz.
Dom Ubezpieczeń

Likwidacja szkód terminy

Post autor: Dom Ubezpieczeń »

Miałeś niefortunny wypadek? Na stronie Domu Ubezpieczeń dowiesz się szybko wszystkiego co musisz wiedzieć. Likwidacja szkód terminy, ceny, porównanie poszczególnych ofert OC/AC. Nie zwlekaj i umów się na konsultacje już dziś! Świadomy kierowca to dobrze ubezpieczony kierowca. :!:
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 195
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: Likwidacja szkód terminy

Post autor: ciekawski »

Oj ja na samych terminach niestety się nie znam i myślę, że najlepiej jest się dowiadywać bezpośrednio u ubezpieczyciela. Ja także o samych ubezpieczeniach niedawno czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/wplyw-wspolwlasno ... /#kotwica3 i myślę, że to jest ważne aby wiedzieć dużo więcej na ten temat.
Violuś

Re: Likwidacja szkód terminy

Post autor: Violuś »

Jak wiadomo większość z nas ma ubezpieczenie samochodu AC i w razie wypadku czy kolizji jesteśmy ubezpieczeni.Co jednak ,jeśli na drodze ,którą się poruszamy najedziemy na dziurę, która spowoduje uszkodzenie np. koła samochodu.Co wtedy zrobić, do kogo się zwrócić , bo przecież czemu mamy korzystać z naszej polisy AC. Dziura w drodze to nie była nasza wina. Zajrzyj proszę na stronę znanego ubezpieczyciela unilink - https://unilink.pl/porady/uszkodzone-ko ... zkodowanie , tam dowiesz się jak należy postąpić i do kogo się zwrócić.
ODPOWIEDZ