Kamper

Podróż w vanie? Praktyczne porady, jak wybrać odpowiednie auto do podróży, na co się przygotować, gdzie parkować, jak zabezpieczyć się przed kradzieżą. Możesz się podzielić doświadczeniami? Napisz.
ooapsla

Kamper

Post autor: ooapsla »

Cześć!

Przymierzam się do kupna kampera. W tym roku nie zamierzamy z dziewczyną spędzić wakacji w domu, ale że nie wiadomo co i jak z pandemią to nie nastawiam się na wczasy w kurorcie. Bierzemy sprawy w swoje ręce i planujemy objazdówkę. I teraz tak. Szukam kampera z miejscem do spania dla dwóch osób, jakąś umywalką i toaletą i miejscem gdzie można przygotować coś do zjedzenia. Potrzebuję polecajki jaką marką mam się zainteresować oraz jakie są widełki cenowe.
Chommik

Re: Kamper

Post autor: Chommik »

Super sprawą jest podróżowanie terenowym pick-upem. Azar4 to specjalnie dostosowany kamper terenowy, który oferuje wyjątkową swobodę podróżowania i dostęp do trudno dostępnych miejsc. Montowany na popularnych modelach pick-upów, ten pojazd pozwala na odkrywanie miejsc, do których trudno dostać się innym pojazdem. Jeśli marzysz o niezapomnianych przygodach na łonie natury, kamper terenowy może być Twoim towarzyszem podróży, oferując komfort, swobodę i nieograniczone możliwości eksploracji.

kaprys limanowa
Awatar użytkownika
warna
Posty: 63
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:05

Re: Kamper

Post autor: warna »

Ogólnie takie podróżowanie jest bardzo fajne ale chyba nie dla każdego. Ja mało jeżdżę samochodem i jakoś nie widze siebie w kamperze ale samochód osobowy na podróż wypożyczę. Już nawet sprawdzałam warunki na tej stronie https://comfortcar.pl/wynajem-samochodu ... -goleniow/ i wiem że można tu też zarezerwować samochód
ODPOWIEDZ