Kamper

Podróż w vanie? Praktyczne porady, jak wybrać odpowiednie auto do podróży, na co się przygotować, gdzie parkować, jak zabezpieczyć się przed kradzieżą. Możesz się podzielić doświadczeniami? Napisz.
Lluusluu

Kamper

Post autor: Lluusluu »

Cześć!

Przymierzam się do kupna kampera. W tym roku nie zamierzamy z dziewczyną spędzić wakacji w domu, ale że nie wiadomo co i jak z pandemią to nie nastawiam się na wczasy w kurorcie. Bierzemy sprawy w swoje ręce i planujemy objazdówkę. I teraz tak. Szukam kampera z miejscem do spania dla dwóch osób, jakąś umywalką i toaletą i miejscem gdzie można przygotować coś do zjedzenia. Potrzebuję polecajki jaką marką mam się zainteresować oraz jakie są widełki cenowe.
Laurkkkka

Re: Kamper

Post autor: Laurkkkka »

Jeśli marzysz o podróży kamperem, firma azar4 ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Ich kampery terenowe to mobilne domy, które można zamontować na samochodach typu pick-up. Dzięki temu podróżowanie staje się łatwiejsze, a samochód nie traci swoich terenowych właściwości. Kampery terenowe Azar4 są wyposażone we wszystko, co potrzebne do wygodnego życia w podróży, włącznie z kuchnią i łazienką.
kuchniaa

Re: Kamper

Post autor: kuchniaa »

Nie znam się aż tak na samochodach, a zwłaszcza dlatego, że sporo się zmienia. Kiedyś BMW były oznaczane jako paliwożerne, a dziś podobno to się zmienia. Tak słyszałam, a mianowicie BMW x6 https://forum-mechaniczne.pl/portal/202 ... -co-wiemy/ podobno ma być ciekawe. Aż mnie to mocno zainteresowało, powiem Wam szczerze.
ODPOWIEDZ