w której aptece najtaniej?

Życie w podróży i nie tylko.
shrona

w której aptece najtaniej?

Post autor: shrona »

w której aptece według was jest najtaniej? jak oceniacie poszczególne apteki, z moich obserwacji wynika że DOZ ma bardzo dobre ceny, kupujecie w tej aptece?
cersa

Re: w której aptece najtaniej?

Post autor: cersa »

mam kilka aptek w okolicy i jak do tej pory najtańszą opcja jest dla mnie DOZ, często tam kupuję bo ceny mają bardzo dobre, wybór produktów jest bardzo dobry
liszka

Re: w której aptece najtaniej?

Post autor: liszka »

Też kupuję w DOZ, moim zdaniem mają najlepsze ceny, leki na receptę czy suplementy wychodzą naprawdę dobrze cenowo. Kupuję u nich stacjonarnie, wolę to niż zakupy online.
Martika

Re: w której aptece najtaniej?

Post autor: Martika »

Fajne jest to, że te niskie ceny w dozie dotyczą nie tylko leków, ale i suplementy można u nich kupić zdecydowanie taniej niż gdziekolwiek indziej. To jest na naprawdę duży plus.

hdmi 2.0 extender
laloona

Re: w której aptece najtaniej?

Post autor: laloona »

Zdecydowanie ogromny plus. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wszędzie wszystko ostatnio mocno drożeje, ale na szczęście ceny w dozie wciąż się trzymają na stałym niskim poziomie
baska

Re: w której aptece najtaniej?

Post autor: baska »

Ja też kupuję w dozie. Zdecydowanie w tej aptece jest u nas najtaniej. Z ciekawości porównałam sobie ceny w okolicznych aptekach i naprawdę się zdziwiłam jak ogromne róznice mogą być za takie same produkty.
basiurka

Re: w której aptece najtaniej?

Post autor: basiurka »

Też robiłam kiedyś porównanie i od tamtej pory kupuję tylko w DOZ bo tam wyszło najtaniej, a mam też blisko. Leki to kupuję tylko stacjonarnie nie lubię online.
Elena

Re: w której aptece najtaniej?

Post autor: Elena »

Ja mam takie same spostrzeżenia, w doz mają zdecydowanie najniższe ceny, ostatnio robiłam porządne rozeznanie, bo potrzebowałam zrobić większe zakupy apteczne no i doz nie ma konkurencji.

brink polska
Gość

Re: w której aptece najtaniej?

Post autor: Gość »

Ja już jakiś czas temu zauważyłam, że w doz ceny wypadają najkorzystniej i póki co trzymają się na tym samym poziomie, gdzie indziej są podwyżki i niestety zapłacimy za te same rzeczy więcej. Mam nadzieję, że jak najdłużej będą mieli takie ceny w doz.
ODPOWIEDZ