Szukając stylu

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Szukając stylu

Post autor: debro8 »

Wielu mężczyzn, coraz mocniej otwiera się na modę - są nią oczarowani, zaciekawieni i po prostu pragnął ją nieustannie odkrywać. Wielu poszukuje garniturów w Radomiu i wciąż nie potrafi wybrać odpowiedniego. Modny garnitur to przede wszystkim dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, które są stawiane według Twoich potrzeb.
Awatar użytkownika
martusia85
Posty: 29
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:58

Re: Szukając stylu

Post autor: martusia85 »

A gdzie polecasz kupić buty do garnituru. Szukam klasycznych z lekka nutą oryginalności. W sklepach stacjonarnych wszystko takie oklepane i podobne. Nowe kolekcje pojawią się zapewne na wiosnę wraz z sezonem ślubnym, moje już długo nie pociągną stąd polowanie na nowe.
Awatar użytkownika
kamka
Posty: 142
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:48

Re: Szukając stylu

Post autor: kamka »

Masz rację. Każdy mężczyzna świetnie wygląda w garniturze. Ale o taką odzież trzeba odpowiednio dbać. Moim zdaniem garnitury czy koszule warto oddać do pralni. Są profesjonalne pralnie jak ta https://www.pralnia-warszawianka.pl/, gdzie świadczą takie usługi kompleksowo. Działają na telefon - można zamówić odbiór prania z domu. Wiem, że zajmują się też prasowaniem także full service :)
jeżyszymczak6

Re: Szukając stylu

Post autor: jeżyszymczak6 »

kamka pisze: ↑16 gru 2020, 16:42 Masz rację. Każdy mężczyzna świetnie wygląda w garniturze. Ale o taką odzież trzeba odpowiednio dbać. Moim zdaniem garnitury czy koszule warto oddać do pralni. Są profesjonalne pralnie jak ta https://www.pralnia-warszawianka.pl/, gdzie świadczą takie usługi kompleksowo. Działają na telefon - można zamówić odbiór prania z domu. Wiem, że zajmują się też prasowaniem także full service :)
W sumie nie najgorsze propozycje są dostępne na https://www.luxuryproducts.pl/golenie-dla-mezczyzn.html i myślę że zbuduje dość fajne inspiracje. Dla każdego jest coś cennego i inspirującego.
ODPOWIEDZ