Suplementy diety

Życie w podróży i nie tylko.
Ziółkowski

Suplementy diety

Post autor: Ziółkowski »

Cześć, mam pytanie czy stosujecie jakieś suplementy diety? Ja zacząłem się tym interesować, ale kompletnie nie wiem od czego zacząć. Znalazłam suplementy od Natural Pharmaceuticals, ale nie wiem na które się zdecydować. Jedyne co wiem, to, że warto stosować suplementy, aby uzupełnić wszystkie niedobory w organizmie. Nie jesteśmy w stanie sami z dietą dostarczyć wszystkich niezbędnych mikro i makroelementów. Generalnie maja super opisy każdego produktu i opinie, ale chciałabym zasięgnąć więcej informacji. Z góry bardzo dziękuję za każdą odpowiedź.
antonio

Re: Suplementy diety

Post autor: antonio »

Kwestia suplementów to bardzo szeroki temat, pod tym hasłem kryją się bardzo różne produkty, część z nich nie musi mieć jakiegoś super pozytywnego wpływu, ale część z nich to produkty naturalne, działające bardzo dobrze, ale nie zarejestrowane jako produkt leczniczy czyli lek apteczny, często są to produkty naturalne, nieskalane big pharmą :D
Jako przykład mogę polecić olej cbd produkt, który na dzieciaków z padaczką lekooporną, osób z nerwicą czy reumatycznym zapaleniem stawów są produktem nieocenionym, pozwalającym normalnie funkcjonować.
ODPOWIEDZ