spedycja

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
zbirra
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:57

spedycja

Post autor: zbirra »

Z jakich sprawdzonych firm spedycyjnych korzystacie? Szukam sprawdzonych namiarów (transport międzynarodowy)

kupię trawkę
Awatar użytkownika
gahol
Posty: 96
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:47

Re: spedycja

Post autor: gahol »

Osobiście ja ze spedycji nie korzystam,ale spytałam znajomego i jeśli chodzi o transport morski to poleca zdecydowanie https://pfc24.pl/poradniki/ . Firma faktycznie jest dobra, działa na rynku już od bardzo dawna i cieszy się znakomitymi opiniami, nie tylko u nas w Polsce
Awatar użytkownika
marika
Posty: 156
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:52

Re: spedycja

Post autor: marika »

Bezpieczeństwo w transporcie jest bardzo ważne! Ja na waszym miejscu sprawdziłabym ofertę firmy Pro-trans gdzie znajdzicie między innymi wskaźniki temperatur oraz pochłaniacze wilgoci i wiele innych :)
Awatar użytkownika
Paweł29
Posty: 317
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:02

Re: spedycja

Post autor: Paweł29 »

Przy transporcie na pewno bardzo ważnym element jest dobre pakowanie, dlatego polecam Ci zajrzeć na https://skrzynietransportowe.eu/dzial-o ... eksportowe, gdzie możesz skorzystać z usługi pakowania eksportowego, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Twoja przesyłka trafi cała i nienaruszona.
lągistyka

Re: spedycja

Post autor: lągistyka »

Masz racje, np. w przypadku butelek konieczne jest stosowanie pojemników opisanych tutaj. Aczkolwiek najczęściej to spedytor zapewnia skrzynki transportowe, więc zleceniodawca nie musi się o to martwić.
Żabka21

Re: spedycja

Post autor: Żabka21 »

Najlepiej chyba korzystać ze sprawdzonych firm transportowych. Sprawdzcie sobie np. https://euro24.co/. Słyszałam, że są bardzo dobrzy w tym i odpowiednio dbają o przewożone przez nich towary. Skupiają się na bezpieczeństwie i terminowości.
dół

Re: spedycja

Post autor: dół »

Firma https://www.translogis.pl/ posiada wieloletnie doświadczenie w spedycji. Organizacja transportu kolejowego to ich specjalność. To od niej zaczynali przygodę ze spedycją. Doświadczeni w swojej branży. Branża transportu moim zdaniem bardzo szybko się rozwija i sama zastanawiam sie nad takim biznesem.
Kwaś

Re: spedycja

Post autor: Kwaś »

Z firm spedycyjnych z jakimi miałam okazję współpracować najbardziej polecam wam firmę Aston Partner. Ich ofertę znajdziecie na http://astonpartner.pl Warto sprawdzić :)
aguś

Re: spedycja

Post autor: aguś »

Ja słyszałam od znajomych że najbardziej popularną firmą która zajmuję się transportem i spedycja jest to Symlog tutaj https://symlog.eu/ .Profesjonalizm, doświadczenie i kompetencje , takimi cechami wyróżniają się pracownicy Symloga. Mamy do wyboru spedycję : samochodową , kolejową i kontenerową .
Krzysio

Re: spedycja

Post autor: Krzysio »

Współczesna żegluga morska wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić bezpieczeństwo i efektywność transportu. Od systemów GPS po zautomatyzowane porty, technologia odgrywa centralną rolę w tej branży. Dowiedz się więcej na https://pfc24.pl/czym-jest-zegluga-mors ... ej-zalety/
Gość

Re: spedycja

Post autor: Gość »

Jeśli poszukujesz niezawodnego partnera do przewozu towarów na terenie kraju, sprawdź ofertę na https://rudniccy-magetra.pl/spedycja-krajowa/ Gwarantują oni szybkie i bezpieczne dostawy w każdy zakątek Polski.
ODPOWIEDZ