spedycja - opinie

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
gahol
Posty: 96
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:47

spedycja - opinie

Post autor: gahol »

jakie firmy spedycyjne polecacie w kwestii transportu towaru za granicę? Macie namiary na kogoś sprawdzonego, kto nadaje się do dłuższej współpracy?
Awatar użytkownika
zbirra
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:57

Re: spedycja - opinie

Post autor: zbirra »

Duże firmy wysyłające produkty lub paczki za granicę decydują się często na transport morski. Taki transport wiąże się z opłatą, jaką jest fracht morski . Uzależniona jest ona od wielkości, ciężaru i objętości przesyłki, czyli bardzo podobnie, jak w przypadku przesyłek kurierskich. Sprawdźcie wszystko tutaj https://pfc24.pl/fracht-morski/
Kwaś

Re: spedycja - opinie

Post autor: Kwaś »

Z własnego doświadczenia polecam wam firmę Aston Partner. Ich pełną ofertę możecie znaleźć na http://astonpartner.pl U mnie się sprawdziła :)
wioluś

Re: spedycja - opinie

Post autor: wioluś »

Korzystam z usług firmy Symlog ze wzgledu na profesjonalny transport i spedycję . Znalazłam ją przez internet tutaj https://symlog.eu/ . Organizują oni transport samochodowy , kolejowy i morski za przystępną cenę. Jako jedna z niewielu firm oferujemy wysyłki drobnicowe do krajów WNP takich jak: Białoruś, Rosja, Ukraina, Kazachstan, Uzbekistan, Tadżykistan, Turkmenistan, Mongolia, Kirgizja, Azerbejdżan i Gruzja.
Awatar użytkownika
Anrietta
Posty: 46
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: spedycja - opinie

Post autor: Anrietta »

Zajmujecie się takimi zadaniami? Wiele firm stawia na transport międzynarodowy - my również. My skupiamy się na rynkach wschodnich, więc certyfikacja ukraina jest już nam dobrze znana. Formalności trzeba spełnić i tyle, choć wiadomo, że to jest znowu kolejna rzecz do załatwienia. O takie rzeczy musicie zadbać.
róża

Re: spedycja - opinie

Post autor: róża »

Według mnie [uel=https://talentplace.pl/blog/dla-kandyda ... branzy-tsl]praca w spedycji[/url] jest mega dobra. Mamy możliwość rozwoju, zyskujemy nowe doświadczenia i co ważne nie stoimy w miejscu tylko podnosimy swoje kwalifikacje. Więcej przydatnych informacji możecie przeczytać w tym artykule, sama nawet zastanawiam się nad rozpoczęciem takiej pracy.
róża

Re: spedycja - opinie

Post autor: róża »

Według mnie praca w spedycji jest mega dobra. Mamy możliwość rozwoju, zyskujemy nowe doświadczenia i co ważne nie stoimy w miejscu tylko podnosimy swoje kwalifikacje. Więcej przydatnych informacji możecie przeczytać w tym artykule, sama nawet zastanawiam się nad rozpoczęciem takiej pracy.
Łukasz22

Re: spedycja - opinie

Post autor: Łukasz22 »

Jeśli poszukujesz sprawdzonej spedycji która wykona transport na terenie kraju i zagranicą to polecam https://www.translogis.pl/ Dla nich nie ma problemu jeśli chodzi o przewiezienie towaru niezależnie od rozmiaru i miejsca docelowego. Z nimi masz pewność że wybrałeś najlepszą firmę która nie zawiedzie oczekiwań.
boguśka

Re: spedycja - opinie

Post autor: boguśka »

Jeżeli szukacie dobrej firmy, która zajmuje się spedycją to jak najbardziej warto postawić na https://magemar.com.pl/agencja-celna-gdynia/ . Agencja celna Gdynia doskonale podchodzi do zleceń, transport zawsze odbywa się na czas, a koszt takiej usługi jest niewielki
ODPOWIEDZ