Psycholog

Życie w podróży i nie tylko.
Miwoś

Psycholog

Post autor: Miwoś »

Czy ktoś z Was chodził kiedyś do psychologa lub psychiatry? Lepiej wybrać psychiatrę czy psychologa? Interesuje mnie terapia indywidualna. Na pewno nie grupowa. Nie odnalazłabym się w grupie.
mirką

Re: Psycholog

Post autor: mirką »

Ja korzystałam z usług psychologa online w https://wetalk.pl/ i dla mnie to było najlepsze rozwiązanie. Polecam Ci się zastanowić nad taką właśnie opcją.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 133
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:25

Re: Psycholog

Post autor: karola2468 »

Jeśli chcielibyście się udać na specjalistyczną terapię to zobaczcie na https://terapia-totu.pl/terapia to miejsce dla dzieci i młodzieży które zmagają się z nałogami i uzależnieniami. Poczytajcie na ich stronie o tym jakie metody stosują i jakie mają oferty. Polecam to miejsce.

chwile dwie
Kaśkaa23

Re: Psycholog

Post autor: Kaśkaa23 »

To bardzo ważna kwestia. W końcu jeśli nie zadbacie odpowiednio o kwestie związane z ułożeniem sobie w głowie, to możecie mieć spory problem na co dzień. Właśnie dlatego dzisiaj takim zainteresowaniem cieszy się Klinika PsychoMedic.pl w Katowicach. Coraz więcej osób jest świadomych, że korzystając z takiego wsparcia, są w stanie znacząco poprawić swoją efektywność. Na pewno warto byłoby zadzwonić pod 32 555 04 04 i zarezerwować sobie wizytę.
baśka

Re: Psycholog

Post autor: baśka »

Czy wiecie coś więcej na temat testy psychologiczne co to jest ? Jest to bardzo dobre narzędzie badawcze w psychologii, dzięki któremu można ocenić nasze zdrowie psychiczne, a także stwierdzić jakie mamy zaburzenia. Jak dla mnie takie testy są naprawdę bardzo przydatne.
Róża

Re: Psycholog

Post autor: Róża »

Kluczem będzie przede wszystkim to, byście zawsze byli w stanie dobrać takie rozwiązania, które realnie mogłyby sprawdzić się w kontekście Waszych problemów. Moim zdaniem bardzo dobrym wyborem będzie skorzystanie ze wsparcia psychologów z https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ bo to da Wam pewnośc, że jesteście pod dobrą opieką. Już teraz powinniście zgłębić ten temat, bo to bardzo ważny aspekt.
jolkaa

Re: Psycholog

Post autor: jolkaa »

Słyszałam, że https://justynasabala.pl/ zbiera entuzjastyczne recenzje. Jeśli chodzi o terapię, to wydaje się, że jest prowadzona z profesjonalizmem. Być może taka opcja mogłaby Wam przypaść do gustu.
syśkaa

Re: Psycholog

Post autor: syśkaa »

Obecnie rozważam możliwość skorzystania z usług dostępnych na stronie internetowej https://ctmozaika.pl/ Widziałam, że oferowane tam terapie są wyjątkowo profesjonalne i skuteczne, co może pomóc mi szybko wrócić do pełnej sprawności.
Awatar użytkownika
yarwyck
Posty: 408
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:34

Re: Psycholog

Post autor: yarwyck »

Od dłuższego czasu jest przeze mnie poszukiwany warszawa psycholog dziecięcy, który pomoże mi z moim synem. Ciężko wybrać mi odpowiedniego specjalistę, bo nie mam pojęcia na co zwrócić uwagę. Jeśli znacie kogoś doświadczonego, to bardzo was proszę o poradę.
Fiona

Re: Psycholog

Post autor: Fiona »

Często bywa też tak, że potrzebujemy pomocy. Nasze relacje z innymi są zaburzone, często dochodzi między nami do kłótni i konfliktów. Mamy trudności z rozpoznaniem swoich potrzeb i nie potrafimy się porozumieć. Jedną z form pomocy jest psychoterapia np. https://sensusmed.pl/psychoterapia-poznawczo-behawioralna/ Dzięki takiemu wsparciu specjalistów mamy szansę odzyskać równowagę psychiczną.

tv led sony czy samsung
ODPOWIEDZ