Portki dla męża ;D

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
naruto
Posty: 13
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:54

Portki dla męża ;D

Post autor: naruto »

Hej, mój mąż nie ma w czym chodzić. Tak, wiem, że to dziwne, że chodzi o faceta, ale jednak tak jest. Wszystkie Spodnie męskie jakie miał, mu po prostu są niestety za małe. Ja co prawda staram się dbać o naszą dietę, ale on i tak gdzieś pożera te słodycze. Czy wiecie, gdzie dokonam zakupu szybko, tanio i bez problemów?
Awatar użytkownika
martusia85
Posty: 29
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:58

Re: Portki dla męża ;D

Post autor: martusia85 »

U nas za to problem z bluzami. Mój mąż lubi ubrania w stylu Rambo :p wiecie moro, bojówki , bluzy militarne, ubrania taktyczne. Chyba nie możliwe aby nadal rósł chyba , że w szerz a wszystkie bluzy mają przykrótkie rękawy. Znacie fajny sklepik z takimi ubraniami? Przydałoby mu się odświeżyć garderobę na jesień.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Portki dla męża ;D

Post autor: Pola »

A gdzie kupujecie mężom bokserki do spania? Ja ostatnio fajne widziałam w sklepie internetowym https://mewa24.pl/525-bokserki-meskie-do-spania. Czy ktoś z Was miał okazję robić tak zakupy?
Awatar użytkownika
aria
Posty: 38
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:32

Re: Portki dla męża ;D

Post autor: aria »

Ja znam świetny sklep z ubraniami taktycznymi, moro i różnymi akcesoriami do przetrwania w lesie czy innych ciężkich warunkach ;D Sprawdźcie sobie 4tactical.pl. Kupowałam tam ostatnio czapeczkę moro i fajne bojówki. :)
ODPOWIEDZ