perfumy- klasyczne czy niszowe?

Życie w podróży i nie tylko.
ależ234

perfumy- klasyczne czy niszowe?

Post autor: ależ234 »

Dziewczyny, perfum używa chyba każda z nas, w związku z czym mam pytanie- wolicie klasyczne zapachy czy może rozglądacie się za niszowymi markami, szukacie oryginalności? Ja do niedawna kupowałam głównie perfumy CK ale lubię zmiany, stąd właśnie prośba o sugestie.
łąkowa

Re: perfumy- klasyczne czy niszowe?

Post autor: łąkowa »

Każda z nas używa perfum ale i każda z nas ma inny gust. Ja np. preferuję orientalne kompozycje zapachowe i właśnie jedna z moich ulubionych pochodzi Calvin Klein. Mam na myśli perfumy Calvin Klein Euphoria. Jeśli nie miałaś jeszcze okazji przekonać się jak pachną, to na stronce https://perfumy.pl/product-pol-24-Calvi ... 00-ml.html jest opis, który trafnie odzwierciedla realia. Z flakonika ewidentnie wydobywa się powiew egzotyki ale przełamany lekkością aromatu kwiatów, dlatego myślę że są propozycją dobrą i na zimę i na lato, tak samo na imprezę jak i na co dzień.
Maleńka

Re: perfumy- klasyczne czy niszowe?

Post autor: Maleńka »

Lubię Euphorię, ale ma jedną wadę. Jest zbyt popularna. Bardzo wiele osób ją wybiera i mam wrażenie, że czuję ten zapach wszędzie. Z tego powodu odstawiłam te perfumy na jakiś czas. Chciałam mieć coś wyjątkowego i kupiłam sobie Giorgio Armani My Wayhttps://encyklopediaperfum.pl/perfumy/g ... ani-my-way. Nie żałuję tej wymiany. Zapach jest wyjątkowy.
mariuua

Re: perfumy- klasyczne czy niszowe?

Post autor: mariuua »

Prawdę mówiąc to takie, jakie Wam odpowiadają i nie ma w tym niczego złego. Jednak warto powiedzieć, że także perfumetki damskie https://www.nomiperfumetki.pl/ mogą WAM sporo dać, bo to jednak jest też motyw na fajny zapach, trwały, a do tego nie kosztują wiele, dlatego możecie sobie je dowolnie zmieniać i z tym kombinować.
ODPOWIEDZ