Pas Smart Kid Belt

Życie w podróży i nie tylko.
karoluś321

Pas Smart Kid Belt

Post autor: karoluś321 »

Mam pytanie - czy ktoś z was używa takich pasów jak https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 zamiast zwykłych fotelików dziecięcych? Pytam bo dzieci podrosły i jest to fajna i bezpieczna opcja zamienników. Nie dość że kosztują niewiele to jeszcze są bardzo poręczne a to najważniejsze w przypadku małego auta.
joluś211

Re: Pas Smart Kid Belt

Post autor: joluś211 »

Zastanawiałam, czy będzie to praktyczne urządzenie i czy jest bezpieczne dla mego dziecka. Dzięki niezależnym testom w necie, które zostały wykonane na zlecenie fundacji podjęłam decyzję i kupiłam. Dziś uważam, że warto gdyż rozwiązuje SKB sporo problemów logistycznych, a dziecko jeździ wygodnie, a przede wszystkim naprawdę bezpiecznie.
Awatar użytkownika
sunny030
Posty: 54
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:59

Re: Pas Smart Kid Belt

Post autor: sunny030 »

No moim zdaniem dla starszych dzieci to jest dobre. Ma wszystkie atesty i dopuszczenia, naprawdę nieźle wypada w testach. Ja mam i korzystam w każdym razie a nie kupowałam na ślepo tylko po sprawdzeniu wszystkiego.
Amenadięl

Re: Pas Smart Kid Belt

Post autor: Amenadięl »

Ja sporo czytałem o tym urządzeniu, dostępne są normalnie testy i ich opisy - tylko trzeba umieć czytać po angielsku dobrze i faktycznie wyniki z testów praktycznie jednoznacznie mówią że sprawdza się bardzo dobrze. No to chyba nie nalezy miec zadnych watpliwosci tutaj
ODPOWIEDZ