Organizacja targów

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
kamka
Posty: 142
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:48

Organizacja targów

Post autor: kamka »

Już niedługo będziemy mieli okazję zrobić imprezę rolniczą. Będzie też pokaz maszyn rolniczych, traktorów, ciągników itp. Szukam firmy, która pomoże zorganizować pokaz tych pojazdów. Czytałam sporo o nich http://red8events.pl/. Organizacją różnego typu eventów zajmują się od dawna. Myślicie, że warto zainwestować w takie usługi?
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Organizacja targów

Post autor: Pola »

My staramy się na takie targi wyjeżdżać co najmniej 3 razy w roku, ponieważ uważamy, że to świetny sposób na zareklamowanie własnej firmy. Nowe ścianki reklamowe i lady wystawiennicze zamawiamy zazwyczaj w firmie https://www.retio.pl, ponieważ wiemy, że zawsze możemy się tam spodziewać wysokiej jakości :) Polecamy ;)
włocławianin

Re: Organizacja targów

Post autor: włocławianin »

Jeszcze rok nie minął, a jak bardzo zmieniła się sytuacja :oops:
Teraz to wątpię, żeby kolejne targi jakakolwiek branża była w stanie zorganizować jeszcze w tym roku. Może na wiosnę coś się uda, ale to i tak nic pewnego. U nas powoli powstają różne koncepcje na to, w jaki sposób się reklamować. Mamy też rozgrzebany projekt, na bazie jednego z prezentowanych na https://www.qubesystem.pl/ rozwiązań i może do niego wrócimy. Choć niewykluczone, że konstrukcję trzeba będzie dostosować tak, by pozwalała na zachowanie dystansu społecznego.
Malutki

Re: Organizacja targów

Post autor: Malutki »

W sumie jest to na pewno całkiem poważna sprawa i ja jeszcze jestem zdania, że również fajnie jest wiedzieć komu najlepiej zlecić wykonanie stoiska targowego. Akurat ja jestem zdania, że właśnie w takich sytuacjach fajnie sprawdza się firma https://exposystemy.pl/ i od siebie ją każdemu polecam.
ODPOWIEDZ