Opony kurierem

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
akka
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:00

Opony kurierem

Post autor: akka »

Mam do was pytanie, mianowicie chce wysłać opony kurierem ale nie wiem na którego się zdecydować. Może podpowiecie? Macie w tym jakieś doświadczenie?
Awatar użytkownika
zbirra
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:57

Re: Opony kurierem

Post autor: zbirra »

To ma być przetransportowana opona kurierem? To może tu https://www.oponykurierem.pl sobie zobacz jakie są do dyspozycji firmy kurierskie i jakie są ceny... widzę też, że są informacje odnośnie tego jak je zapakować. Myślę, że znajdziesz tu wszystko co potrzebne
Awatar użytkownika
espas
Posty: 102
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:32

Re: Opony kurierem

Post autor: espas »

Przetransportowanie opon to jedna kwestia. Inną jest ich wymiana. Wiadomo, że do tego potrzebny jest wulkanizator oraz sprzęt. Zawsze jeździłam do wulkanizatora jednak ostatnio postanowiłam poszukać innego rozwiązania. W sieci znalazłam https://wulkanizator.com.pl/mobilna-wul ... -szczecin/ . To mobilne usługi wulkanizacyjne, więc panowie podjadą wymienić opony pod wskazany adres. Dzięki temu jestem w stanie zaoszczędzić naprawdę sporo czasu.
Awatar użytkownika
elk92
Posty: 199
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:03

Re: Opony kurierem

Post autor: elk92 »

Nie ma takiej potrzeby. Ja wolę podjechać sobie do serwisu Forda i wszystko załatwić na miejscu. Szczególnie, że dowiedziałam się ze strony https://www.ford.pl/serwis/obsluga-i-of ... sowe/opony , że w ofercie maja teraz bardzo niskie i korzystne ceny razem z montażem nowych opon. Skorzystajcie!
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Opony kurierem

Post autor: Pola »

A czy ktoś z Was musiał kiedykolwiek samodzielnie wymienić oponę w swoim samochodzie? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://holowaniekrakow.pl/naprawa-kola-na-drodze/ krótki poradnik na temat tego, jak się do tego zabrać ;) Polecam zajrzeć, jeśli i Was to interesuje ;)
Awatar użytkownika
gosiaczeq
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Re: Opony kurierem

Post autor: gosiaczeq »

na całe szczęście nigdy nie musiałam samodzielnie zmieniać opony, mam nadzieje, że mi się to nie przydarzy. w sumie nie wiem co bym wtedy zrobiła, bo pewnie zadzwoniłabym do swojego mechanika, bo naprawa ferrari to dla niego pestka. to co nie pomógł by mi kół zmienić, przez telefon?
donkaa

Re: Opony kurierem

Post autor: donkaa »

Przede wszystkim trzeba sobie znaleźć dobre miejsce na zakup opon, gdzie będziemy mieć pewność co do ich jakości... Jak chodzi o mnie, to planuję przykładowo tutaj https://alleopony24.pl/36-opony-do-skutera zamówić dla siebie opony, bo mają rewelacyjne
Awatar użytkownika
kolins
Posty: 77
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:35

Re: Opony kurierem

Post autor: kolins »

Najlepiej regularnie co sezon zmieniać opony. Dzięki temu zmniejszymy ryzyko wypadku samochodowego. Dobrze wybrać takie miejsce jak wulkanizacja Kraków Euro-Wulkan: https://euro-wulkan.pl/ . Będziecie z niego zadowoleni.
ODPOWIEDZ