Odziez

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 54
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:55

Odziez

Post autor: MartinBic »

Hej. Niedawno urodzilam dziecko i jestem na etapie karmienia. Szukam fajnych ciuszkow ktore beda na prawde wygodne. https://www.arte24.pl/spoleczenstwo/dzieci/specjalna-odziez-dla-matek-karmiacych/ Tutaj znalazlam kilka sugestii. Ktora wam sie najbardziej podoba? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
davis.ines
Posty: 6
Rejestracja: 03 wrz 2020, 22:57
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Odziez

Post autor: davis.ines »

Wiesz, chyba najważniejsze jest to co podoba się Tobie i co będzie pasowało.
Awatar użytkownika
Raptor
Posty: 175
Rejestracja: 08 lip 2019, 11:52

Re: Odziez

Post autor: Raptor »

To bardzo interesujący rodzaj odzieży. Możliwe, że innym osobom może się przydać odzież medyczna, która jest wygodna i funkcjonalna, a nosić ją można nie tylko w aptece czy szpitalu.
hłoks

Re: Odziez

Post autor: hłoks »

na co dzień podczas pracy noszę podgrzewaną kurtkę milwaukee, ratuje przy mrozach, deszczu, można sobie ustawić 3 stopnie odgrzewania. Jest tak uszyta, że bez problemu można pracować nawet z podniesionymi w górę rękami
Jacuś

Re: Odziez

Post autor: Jacuś »

Z odzieżą to jest tak, że najważniejsze, aby była dobrze i porządnie uszyta. Według mnie ważne jest uszczelnianie szwów w odzieży roboczej, zresztą sami zobaczcie o co mi dokładnie chodzi http://loxy.pl/produkty/uszczelnianie_szwow dzięki takiemu uszczelnieniu odzież będzie wodoszczelna, trudnopalna itd. A w wielu zakładach, firmach jest taka potrzeba.
ODPOWIEDZ