kurier do palet

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
zbirra
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:57

kurier do palet

Post autor: zbirra »

Szukam najtańszych opcji nadania palety kurierem. Orientujecie się może która firma wypada najkorzystniej?
Awatar użytkownika
akka
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:00

Re: kurier do palet

Post autor: akka »

Przez to że nie nadaję palety kurierem to nie polecę konkretnej firmy, ale mogę powiedzieć że na pewno najlepiej wyjdziesz na tym jeśli zaczniesz korzystać z brokerów kurierskich - i to w obojętnie w jakim przypadku, czy to paleta, czy list, czy paczka
Awatar użytkownika
Klaudynka
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:08
Lokalizacja: białystok
Kontakt:

Re: kurier do palet

Post autor: Klaudynka »

Mnie w sieci zaciekawiła biznesowa galanteria i właśnie na takie dodatki do swoich stylizacji zwróciłam uwagę.
blogopodrozach.pl
Tobuś

Re: kurier do palet

Post autor: Tobuś »

Korzystał ktoś może z firmy https://www.paletymartex.pl ? Szukam opinii na ich temat, z tego co widziałem na innych forach to mają całkiem pochlebne opinie
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: kurier do palet

Post autor: ciekawski »

Wydaje mi się, że każda firma kurierska może takie przesyłki realizować, albo tylko niektóre z nich. Zresztą ja najczęściej korzystam z rozwiązań opisanych w https://www.sendit.pl/blog/nadawanie-pa ... skorzystac i jestem zdania, że właśnie nadawanie paczek w takich punktach jest niezwykle fajne.
Awatar użytkownika
sedor
Posty: 138
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:45

Re: kurier do palet

Post autor: sedor »

Jeśli wysyłacie spore ilości towaru na paletach, to na pewno warto zorientować się w pierwszej kolejności jakie są rodzaje palet. Jest to niezwykle ważne, ponieważ każdy model ma inne wymiary. Być może dzięki temu zoptymalizujecie wiele procesów. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat, bo niewątpliwie taka wiedza się przyda i można ją wykorzystać w swojej pracy.

dezodoranty dla młodzieży
Rafałko

Re: kurier do palet

Post autor: Rafałko »

Jasne - wiele też zalezy od samej palety. To fakt. Dodatkowo podstawa każdej wysyłki u nas na magazynie to zapewnienie stabilności całej konstrukcji. Dlatego nasi magazynierzy mają za zadanie porządnie owinąć paletę folią bąbelkową lub stretch z tego sklepu https://przeprowadzkisklep.pl/ dzieki temu przesyłka na pewno się nie przechyli podczas transportu
Łukasz

Re: kurier do palet

Post autor: Łukasz »

Jeżeli zastanawiacie się nad skorzystaniem z usług brokera kurierskiego to polecam Wam artykuł na stronie http://www.haveasign.pl/masz-sklep-e-co ... ierskiego/ , w którym dowiecie się jakie są tego plusy. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
polonko

Re: kurier do palet

Post autor: polonko »

sedor pisze: ↑31 lip 2021, 21:19 Jeśli wysyłacie spore ilości towaru na paletach, to na pewno warto zorientować się w pierwszej kolejności jakie są rodzaje palet. Jest to niezwykle ważne, ponieważ każdy model ma inne wymiary. Być może dzięki temu zoptymalizujecie wiele procesów. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat, bo niewątpliwie taka wiedza się przyda i można ją wykorzystać w swojej pracy.
Jeśli ktoś szuka to polecam transport do Szwecji Sprytny Lisek, przewożą paczki, palety, motocykle, zajmują się przeprowadzkami itp. W gruncie rzeczy robią wszystko szybko, sprawnie i bez komplikacji.
bolonese

Re: kurier do palet

Post autor: bolonese »

Przesyłki paletowe są dość kosztowne w porównaniu do tradycyjnych paczek, ale czasami nie ma wyjścia i trzeba taką paczkę wysłać. JEśli zastanawiacie się, co można wysłać na palecie, to wspomina się o tym w wielu artykułach, również w tym https://www.wdomu.com.pl/co-mozna-wyslac-na-palecie/
Djegi

Re: kurier do palet

Post autor: Djegi »

Efektywne zarządzanie paletami stanowi istotny krok w kierunku zrównoważonej logistyki - https://jakwyslac.pl/zarzadzanie-paletami/ . Poprzez optymalizację wyboru i użytkowania palet, wdrożenie nowoczesnych systemów śledzenia oraz promowanie recyklingu i wykorzystanie materiałów zrównoważonych, firmy mogą nie tylko minimalizować koszty i straty związane z transportem, ale również zmniejszać swój wpływ na środowisko. W ten sposób, zarządzanie paletami staje się integralną częścią strategii logistycznych wspierających cele zrównoważonego rozwoju.
Dingo

Re: kurier do palet

Post autor: Dingo »

Szkolenie i rozwój personelu są kluczowe dla zapewnienia sprawności operacji logistycznych. Pracownicy muszą być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży. Więcej informacji na temat roli szkoleń w logistyce można znaleźć pod adresem https://bialobrzegi24.net/pl/651_artyku ... ostaw.html i właściwe szkolenia zwiększają kompetencje pracowników, co przekłada się na lepszą jakość pracy i wydajność łańcucha dostaw.
ODPOWIEDZ