Kosmetyki męskie

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
ulenica
Posty: 63
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:12

Kosmetyki męskie

Post autor: ulenica »

Hejka.
Czy wasi mężczyźni dbają o swoją urode i kupują kosmetyki ? Mój trochę ma obsesje ale lubię jak dba o siebie. Nawet ostatnio wspominał że ma siwe włosy i chciałby coś z nimi zrobić, nie znam nic skutecznego ale znalazłam na Kosmetyki dla mężczyzn Just For Men czy ktoś może wie czy warto kupić czy są skuteczne ?
Awatar użytkownika
sandraw
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 16:05

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: sandraw »

Szukaj informacji w sieci na ten temat. W mgnieniu oka coś znajdziesz.
Szanuję odwagę, ale głupota powinna być karalna.
Awatar użytkownika
Cichutka
Posty: 135
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:20

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: Cichutka »

Wedlug mnie warto sotoswac kosmetyki naturalne, takie dedykowane dla kobiet jak i mezczyn. Np takie serum od essenz https://essenz.pl/product/1-serum-do-chorej-skory-30-ml to preparat na bazie gleboko nawilzajacej konopii siewnej ktora swietnie radzi sobie z cerą bardzo problematyczną i z AZS
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: Pola »

Jeśli ktoś z Was szukałby profesjonalnego sklepu z kosmetykami do pielęgnacji męskiej brody oraz włosów, to polecam zajrzeć na stronę beardman.pl. W sklepie tym mają bardzo duży wybór takich właśnie kosmetyków, od najlepszych, wiodących na rynku producentów, takich jak na przykład Suavecito, Proraso, Nishman i wiele innych :)
Awatar użytkownika
andy
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:42

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: andy »

Oczywiście, takich tematów jest pełno w necie. Jednak szanuję każde sugestie i propozycje.
Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga Złego.
Awatar użytkownika
Chloe
Posty: 28
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:21

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: Chloe »

Żeby dobrać takie kosmetyki właściwie warto czytać blogi o kosmetykach naturalnych, na których jest niezliczona ilość ciekawych artykułów o tym, jak pielęgnować skórę, niezależnie od płci.
Ja od jakiegoś czasu szukam wszelkich informacji o tym, które składniki w kosmetykach są najlepsze dla mojej wrażliwej i naczynkowej cery, jak o nią właściwie dbać, jakie zabiegi sobie fundować, a których unikać.
No i planuje kupować wyłącznie polskie, doskonałej jakości, kosmetyki naturalne, nie te drogeryjne, które są dla wszystkich!
Awatar użytkownika
marika
Posty: 152
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:52

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: marika »

Mój mąż ma bardzo suchą skórę - w szczególności zaraz po goleniu. Ostatnio odkryliśmy żel aloesowy. Świetnie łagodzi podrażnienia skóry, a dzięki działaniu regenerującemu skóra twarzy staje się zadbana i świeża. Doskonale nawilża i łagodzi podrażnioną skórę.

firma transportowa w uk
Awatar użytkownika
Kasia Color
Posty: 31
Rejestracja: 23 lip 2019, 13:32

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: Kasia Color »

Kosmetyki konopne sa bardzo w porządku. Zresztą wszystkie kosmetyki, które są na bazie naturalnych składników. Podobnie jak tez np masło, które używam od samego początku jak tylko zrobiłam sobie tatuaż. Używam Tattoo Butter Loveink. https://loveink.pl/kategoria/100ml/tatt ... paya-100ml
Awatar użytkownika
Kosi
Posty: 60
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:15

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: Kosi »

Natomiast warto także odpowiednio zadbać o swoją fryzurę, jeśli mieszkacie w Warszawie i zależy Wam na znalezieniu dobrego salonu dla siebie to na pewno warto zwrócić uwagę na Inharmony. Miejsce idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w którym będziecie mogli skutecznie odbudować swoje włosy, ale też znajdziecie najlepszą propozycję fryzury która do Was pasuje :)
Koleżanka

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: Koleżanka »

Jeśli chodzi o męskie kosmetyki, to zwykle sama kupuję mężowi coś do pielęgnacji skóry twarzy i brody - https://www.cocolita.pl/wlosy-i-broda Zawsze wtedy jest zadowolony i mówi, że ja zawsze mu najlepiej dobieram tego typu produkty. Obecnie na Mikołajki pewnie kupię mu szczotkę i jakiś olejek pielęgnacyjny do brody, bo widziałam, że te produkty najbardziej by mu się przydały.
Henryków

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: Henryków »

Ciekawą opcją może być toner do włosów - rozjaśnia i przywraca im naturalny blask.
Ten z tego sklepu ma w składzie same naturalne produkty
https://lavandin.pl/pl/products/fanola-toner-do-wlosow-silver-100ml-23797.html
Zbyszek.M

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: Zbyszek.M »

Unit4men

Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki dla mezczyzn to zdecydowanie polecam sprobowac kosmetykow od https://unit4men.pl/. Maja szeroka game i na pewno znajdzie sie cos dla kazdego. Sam zdecydowalem sie kupic kosmetyki od nich i jestem pod wielkim wrazeniem. sam zapach uzaleznia, chyba moja zona tez sie uzaleznila bo ciagle mi podbiera żel pod prysznic, moze macie jakas rade na to aby nie podbierała? :lol: Tak serio to warto pomyslec o zakupie.
Tola wr

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: Tola wr »

Mój narzeczony to najchętniej używałby tylko szamponu, żelu pod prysznic i antyperspirantu. Niestety z niewielką chęcią sięga po kosmetyki, które mu kupuję. Ostatnio postanowił zapuścić włosy i dał się przekonać, że o długie włosy trzeba jakoś dbać. Na razie używa olejów do włosów (zwłaszcza tych: https://beardfactory.pl/olej-do-wlosow- ... wac/b_kvvj) ale to tylko okazyjnie. Widzi efekty, więc podejrzewam, że to kwestia czasu, kiedy sam zacznie nieco bardziej interesować się tym tematem.

Jeżeli chodzi o kosmetyki dla mężczyzn, to mimo wszystko zawsze wydaje mi się, że lepsze są te naturalne. Facetom czasem jest obojętne, co nakładają na twarz, więc drobna podmianka nie powinna im przeszkadzać :P. Na szczęście dzisiaj jest mnóstwo kosmetyków naturalnych dla mężczyzn, dlatego dla każdego coś się znajdzie. Mają oczywiście charakterystyczne męskie zapachy, więc to dodatkowy argument. Szampony, odżywki, żele pod prysznic, kosmetyki do golenia itp. - to wszystko dostaniesz w wersji naturalnej. Dzisiaj drogerie muszą walczyć o klienta, dlatego oferta musi być bardzo szeroka i zawierać takie właśnie produkty. Dobrą opcją są też kosmetyki wegańskie, bo mają naprawdę bardzo fajne składy. Trochę trudniej je dostać i są raczej dostępne w niewielkich sklepach online. Sama od czasu do czasu je zamawiam i jak się okazuje, że takich maluteńkich marek jest coraz więcej. Fajnie, że to też w Polsce się rozrasta. Trzeba się namęczyć i poszukać, ale jak już się coś znajdzie wartościowego to jest to po prostu sztos :)
Romi89

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: Romi89 »

Oj to ja też muszę coś zaproponować... A mianowicie firmę https://beardman.pl/kategoria/tattoo-bu ... do-tatuazu , która też mnie mile zaskoczyła. Można tam znaleźć wyjątkowe produkty dla siebie i to znanych marek. Ja planuję kupić sobie chociażby masełko do tatuaży, ponieważ zawiera w sobie cenne witaminy.
Laura32

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: Laura32 »

Przed zakupem kosmetyków dla mężczyzn warto zwrócić uwagę na ich skład, unikając produktów zawierających szkodliwe substancje, takie jak alkohol czy parabeny. Ponadto, kosmetyki dla mężczyzn powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach, z dala od źródeł ciepła i światła, aby nie traciły swoich właściwości. Właściwe ich przechowywanie jest kluczowe (tutaj więcej informacji https://paznokciewkolorzemarzen.pl/term ... zic/b_uqoj). Kosmetyki dla mężczyzn powinny być specjalnie dostosowane do ich skóry i zapewniać skuteczną ochronę i pielęgnację. W zależności od potrzeb, kosmetyki te powinny zawierać odpowiednie składniki, takie jak nawilżające i odżywcze oleje, antyoksydanty, witaminy oraz kofeinę i ekstrakty roślinne, które pomagają wzmocnić skórę i poprawić jej elastyczność. Ważne jest również, aby kosmetyki dla mężczyzn były łatwe w użyciu i szybko się wchłaniały, aby nie pozostawiać tłustego lub lepkiego filmu na skórze. Kosmetyki dla mężczyzn mogą być przeznaczone do różnych części ciała, takich jak twarz, ciało, włosy czy broda. Kosmetyki do pielęgnacji twarzy powinny zawierać składniki, które pomagają utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry, redukując jednocześnie oznaki starzenia, takie jak zmarszczki i linie mimiczne. Kosmetyki do pielęgnacji ciała dla mężczyzn powinny skutecznie nawilżać i odżywiać skórę, a jednocześnie zapewniać skuteczną ochronę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Kosmetyki do pielęgnacji włosów dla mężczyzn powinny zapewnić właściwe odżywienie i nawilżenie, a także pomóc w utrzymaniu ich w dobrej kondycji, zapobiegając łamliwości i wypadaniu. Kosmetyki do pielęgnacji brody powinny skutecznie nawilżać i odżywiać zarost, a także zapobiegać podrażnieniom i łupieżowi. Ważne jest również, aby wybierać produkty odpowiednie do rodzaju skóry i do konkretnych potrzeb.
Malwina89

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: Malwina89 »

Dodałabym tu, że skóra męska często jest podatna na problemy zaskórników, które mogą być frustrujące i wpływać na pewność siebie. Jednak istnieją skuteczne sposoby, które mogą pomóc w zwalczaniu tych uporczywych zaskórników. Problem nieco lepiej opisany jest tutaj https://hswlosy.pl/jak-pozbyc-sie-zasko ... ere/b_ldjj, ale bardziej w kontekście cery kobiecej. Ok. ale do rzeczy, jak dbać o skórę męską z zaskórnikami? Mam przykład mojego męża :) Pierwszym krokiem jest regularne oczyszczanie skóry. Mężczyźni powinni stosować łagodne żele lub mydła oczyszczające, które pomagają usunąć nadmiar sebum, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry. Ważne jest, aby dokładnie umyć twarz dwa razy dziennie, szczególnie po aktywnościach fizycznych. Kolejnym skutecznym sposobem jest używanie produktów zawierających kwas salicylowy. Ten składnik ma właściwości oczyszczające i złuszczające, pomagając w odblokowaniu porów i redukcji zaskórników. Można stosować toniki, kremy lub żele, które zawierają kwas salicylowy, ale należy pamiętać o odpowiednim doborze produktów do rodzaju skóry. Regularne stosowanie peelingu jest również pomocne w zwalczaniu zaskórników. Peeling usuwa martwe komórki skóry, odblokowuje pory i ułatwia penetrację składników aktywnych. Wybierając peeling, zwróć uwagę na produkty, które zawierają drobinki złuszczające, takie jak kwas glikolowy, enzymy owocowe lub drobinki bambusa. Ważne jest również dbanie o higienę skóry i unikanie dotykania twarzy brudnymi rękami. Regularne pranie ręczników, którymi osuszamy twarz, oraz zmiana poduszek może pomóc w zapobieganiu przenoszeniu zanieczyszczeń na skórę.
Awatar użytkownika
bada
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2019, 7:57

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: bada »

W przypadku azs ważne są:
Unikanie długiego noszenia wilgotnych ubrań: Stosuj odzież wykonaną z naturalnych, przewiewnych materiałów, takich jak bawełna, aby zapewnić skórze swobodę oddychania. Unikaj noszenia wilgotnych ubrań, które mogą podrażniać skórę.

Unikanie czynników alergicznych: Staraj się identyfikować czynniki, które mogą wywoływać alergie lub nasilać objawy atopowego zapalenia skóry, takie jak roztocza kurzu domowego, pyłki, sierść zwierząt, grzyby itp. Stosuj odpowiednie środki ostrożności, aby zminimalizować narażenie na te czynniki. Duże znaczenie ma pielęgnacja Warto jest przetestować dermokosmetyki na azs w verdelab.pl

Regularne nawilżanie powietrza: Suche powietrze może przyczyniać się do suchości skóry. Rozważ zastosowanie nawilżacza powietrza w pomieszczeniach, szczególnie w sezonach ogrzewania.

Stosowanie leków przepisanych przez lekarza: W przypadku ciężkich objawów atopowego zapalenia skóry warto skonsultować się z lekarzem, który może przepisać odpowiednie leki przeciwhistaminowe, kremy kortykosteroidowe lub inne leki, które pomogą w łagodzeniu objawów.

malowanie skosów poddasza
sorisa

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: sorisa »

mój facet miał przez długi czas problemy z cerą, fajne efekty dały mu kosmetyki robione w aptece, które zapisał mu jego dermatolog, wiem że w doz je robił, tanio to wyszło a super działają
Łukasz

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: Łukasz »

Prowadzę własny gabinet ortopedyczny i cały potrzebny mi sprzęt oraz akcesoria zamawiam w sprawdzonym i polecanym sklepie internetowym - https://ocean-zdrowia.pl/ . Według mnie oferują bardzo wysoką jakość w naprawdę rozsądnej cenie.
leonidas

Re: Kosmetyki męskie

Post autor: leonidas »

Mój facet w końcu dał się przekonać do dbania o swoją cerę i stosowanie czegoś więcej niż sam krem od czasu do czasu. Teraz ma nawet swój ulubiony żel oczyszczający do twarzy. Sam zresztą widzi różnicę na plus w stanie swojej skóry odkąd zaczął regularnie stosować bardziej zaawansowaną pielęgnację.
ODPOWIEDZ