Kancelaria

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
yarwyck
Posty: 408
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:34

Kancelaria

Post autor: yarwyck »

Cześć

Możecie mi powiedzieć, czy ta kancelaria z Warszawy : https://jrkancelaria.pl/ faktycznie jest taka dobra? Kompletnie nie znam się na tym, a potrzebuje skorzystać z usług takiego specjalisty. Może ktoś z Was mi coś doradzi? Będę naprawdę wdzięczny.
Awatar użytkownika
mural
Posty: 68
Rejestracja: 30 cze 2019, 23:25

Re: Kancelaria

Post autor: mural »

A tutaj https://www.kancelaria-gdynia.eu/emeryt ... rskie.html już zaglądaliście? Jeśli nie to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć i zobaczyć w jakich sprawach się specjalizują. Mają bowiem szeroki zakres usług. Przede wszystkim jednak zajmują się emeryturami marynarskimi czy też podatkami marynarskimi.
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 80
Rejestracja: 07 sie 2019, 17:37

Re: Kancelaria

Post autor: michalina »

Ja moge polecic swietnego adwokata ze Szczecina z kancelarii https://www.adwokat-weglowski.pl/ - Pan Weglowski ma ogromna wiedze i doswiadczenie, ale przede wszystkim podchodzi indywidualnie do kazdej sprawy!
Awatar użytkownika
afrykadzika
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:39

Re: Kancelaria

Post autor: afrykadzika »

Jeśli chodzi o kancelarie która zna się na prowadzeniu restrukturyzacji i upadłości to warto wybrać najlepszych. Nie możesz powierzyć takiego zadania byle komu więc polecam specjalistów z https://salirekancelaria.pl/ Nie tylko przeprowadzą cały proces sprawnie ale z sukcesem więc zgłoś się jak najszybciej.
Awatar użytkownika
theresa.volkman
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2020, 14:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Kancelaria

Post autor: theresa.volkman »

Chciałabym zapytać, czy ktoś z Was korzystał z usług kancelarii notarialnej z Krakowa? Akty notarialne należą do grona dokumentów urzędowych. Oznacza to, że posiadają status środków dowodowych – a więc ich treść będzie powszechnie uznawana za wiarygodną i zgodną z prawdą (również w sądach i innych organach państwowych). Z tego powodu rola notariusza, ze względu na posiadane przez niego poruczenia, jest nie do pominięcia zawsze wtedy, gdy zależy nam na solidnym potwierdzeniu własnych praw.
Minórka

Re: Kancelaria

Post autor: Minórka »

Bardzo polecam też pana mariusza Olężałka ;) jego kancelarię. Doprowadził sprawe mojego chłopaka do końca, który został niesłusznie skazany.

jak wypłacić z payu
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Re: Kancelaria

Post autor: debro8 »

Najważniejszą i najbardziej odpowiednią formą wsparcia w kwestiach notarialnych jest znalezienie idealnego i jak najbardziej doświadczonego notariusza, który spełni wszelkie wymagania i potrzeby w tym zakresie. Dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na tę kwestię. Polecam zatem skorzystać z pomocy kancelarii https://notariusz-stawowa.pl/ jeśli potrzebujesz w tym obszarze pewnego wsparcia.
Krzyś

Re: Kancelaria

Post autor: Krzyś »

Polecam sprawdzić czy kancelaria pomoże - https://www.oglosupadlosckonsumencka.pl ... nsumencka/ Posiada doświadczenie w zakresie upadłości konsumenckiej.
Łukasz

Re: Kancelaria

Post autor: Łukasz »

A macie może do polecenia notariusza w Gdyni? Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług Pani notariusz z http://notariuszgdynia.pl/. Opinie ogólnie wydają się bardzo pozytywne i z tego co się orientowałem, to cennik jest ogólnie raczej minimalny jak za usługi, więc to też na pewno na plus.

drożdże na zajady
kolałtowska

Re: Kancelaria

Post autor: kolałtowska »

Jeśli szukasz uczciwej kancelarii, która udzieli porady prawnej w zakresie oświaty to mogę polecić usługi https://www.kancelariasloneczna.com.pl/ z Radomia gdzie już niejednokrotnie korzystałam z pomocy przy sporach z kuratorium. Znają się na tej dziedzinie i stają po stronie nauczycieli przez co wygrywamy sprawy :)
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Kancelaria

Post autor: Pola »

Z tego, co wiem, to w wielu różnych trudnych sprawach pomóc może Wam również Kancelaria Prawna Gawor, która zajmuje się między innymi prawem rodzinnym i prawem spółek. Na stronie internetowej https://gaworkancelaria.pl/ dostępna jest jej pełna oferta oraz podane są dane kontaktowe, więc polecam zajrzeć.
łuki

Re: Kancelaria

Post autor: łuki »

Z warszawskich kancelarii miałem do czynienia tylko z http://www.adwokat-skiba.pl/. Zostałem profesjonalnie potraktowany już podczas pierwszej rozmowy, w późniejszych etapach także byłem zadowolony z jakości obsługi. Sprawa w sądzie zakończyła się korzystnym dla mnie wyrokiem już na pierwszej rozprawie, dzięki czemu udało się zaoszczędzić czas, pieniądze i koszty.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Re: Kancelaria

Post autor: debro8 »

A może coś bardziej nowoczesnego? Nie wiem jak Twoja sprawa jest rozległą i jak wiele potrzebujesz pomocy w tym obszarze, ale ze swojej strony mogę polecić Ci porady prawne online, które przede wszystkim dają szansę na szybką i pewną weryfikację kwestii związanych z prawem, niezależnie jakiej kategorii. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

giełda psów małopolska
OskarZawadzkis

Re: Kancelaria

Post autor: OskarZawadzkis »

Parę razy korzystałem z tej kancelarii radców prawnych https://jdp-law.pl/ i zawsze pomagali mi. Dodatkowo wiem, że obsługują firmy i jestem właśnie na etapie zakładania swojej działalności i wiem, że z nimi będę współpracować w tej kwestii. Dużym plusem tej kancelarii jest to, że posiadają dość obszerny wachlarz specjalizacji.
ODPOWIEDZ