jakie macie zaitneresowania?

Życie w podróży i nie tylko.
pływak

jakie macie zaitneresowania?

Post autor: pływak »

Hej! Jakie macie hobby? Ja zaczynam coraz bardziej interesować się fotografią. Czytam na ten temat: https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst ... owek.bhtml , przeglądam też wiele blogow. Ktoś z Was interesuje się fotografią? Chętnie bym porozmawiał na kilka tematów :)
Awatar użytkownika
Klaudynka
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:08
Lokalizacja: białystok
Kontakt:

Re: jakie macie zaitneresowania?

Post autor: Klaudynka »

W wolnych chwilach w sieci na pewno znajdziemy dla siebie akcesoria takie jak modna galaneria skórzana. Z pewnością potrzeba takich dodatków i tutaj znajdziemy dobrej jakości skórzaną galanterię. Nie będzie trzeba się martwić o to, że szybko się zniszczy.

oprocentowanie konta oszczędnościowego mbank
blogopodrozach.pl
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Re: jakie macie zaitneresowania?

Post autor: debro8 »

W ostatnim czasie wróciłam do swojej pasji z dzieciństwa, czyli malowania. Zakupiłam odpowiednie artykuły i teraz testuję różne techniki. Super mnie to odstresowuje. Próbowałam to akwareli, ale nie poczułam flow z tą techniką, ale za to akryl przypasował mi bardzo - bardziej opisaną technikę macie na stronie https://www.advena-art.com/aktualnosci/ ... zym-polega
Oleńka

Re: jakie macie zaitneresowania?

Post autor: Oleńka »

Moim zainteresowaniem jest ogródek :) Uwielbiam grzebać w ziemi, sadzić kwiatki no i wypoczywać w śród zieleni. Na ) https://www.protect-garden.pl/product-c ... zybobojcze ostatnio musiałam niestety kupić środki grzybobójcze, bo moje kwiatki oberwały. To jest jedyny minus tego wszystkiego, że nie wiadomo kiedy choroba przyjdzie.
miś

Re: jakie macie zaitneresowania?

Post autor: miś »

Jeśli chodzi o mnie, to od jakiegoś czasu interesuję się numizmatyką i poszerzam swoje horyzonty. Mnóstwo ciekawych informacji udało mi się znaleźć pod tym adresem: https://www.skarbnicanarodowa.info.pl/s ... ej-monety/ . Jeśli również zainteresuje was numizmatyka, to w moim mniemaniu to idealne miejsce, do rozszerzania swojej wiedzy w tej materii.
ODPOWIEDZ