Filtr

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 54
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:55

Filtr

Post autor: MartinBic »

Hej. Jaki filtr wielowarstwowy polecacie? Czy ten model bedzie wg was ok https://filterm.pl/filtry-do-lakierni/filtry-wielowarstwowe-papierowe-columbus ? Z gory dzieki za pomoc.
Awatar użytkownika
Fantastic
Posty: 77
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:26

Re: Filtr

Post autor: Fantastic »

Myślicie, że te filtry https://www.dojczfar.pl/Filtry-c7890 warto kupić do ciągnika? Jeszcze nie robiłam zamówienia w tym sklepie, ale produkty wydają się być dobrej jakości. Może ktoś z Was lepiej się na tym zna ode mnie? Czasem pomagam mężowi robić zamówienie w internecie, a teraz akurat nie ma go pod ręką. Fajnie byłoby jakby ktoś z Was mi poradził. Chociaż mogę też zadzwonić do tego sprzedawcy.
Albszczó45

Re: Filtr

Post autor: Albszczó45 »

Ja na ten moment mogę polecić filtry do wody, takie https://gastromarket.pl/filtry-do-wody/. Najlepiej przy ofertach korzystać z bezpośredniego kontaktu jeśli jest podany. Sprzedawca musi wykazać, że wie co sprzedaje. Sprawdziłbym, wtedy to wyznacznik wysokiej jakości produktu i obsługi ;)
Bartaśś

Re: Filtr

Post autor: Bartaśś »

Wiele firm decyduje się na filtry weglowe. Instalacje projektuje się przeważnie pod potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa. Dzięki temu jej skuteczność jest duża przy jednoczesnych niskich kosztach utrzymania. Warto w tej sprawie zgłosić się do specjalistów z www.zdpwa.com.pl/systemy-filtracyjne-sw ... ry-weglowe. Zajmują się również serwisem samych filtrów.
ODPOWIEDZ