Filmowanie z drona formą dokumentacji?

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
gosiaczeq
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Filmowanie z drona formą dokumentacji?

Post autor: gosiaczeq »

Hej, mam pytanie czy ktoś z Was korzystał z rozwiązania jak w tytule? Ja szukając inspiracji natrafiłam na http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-wroclaw/ . Jak dla mnie to rewelacyjny i innowacyjny pomysł, bo ukazuje obiekt z nowej perspektywy.

gotowce html
Awatar użytkownika
sedor
Posty: 138
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:45

Re: Filmowanie z drona formą dokumentacji?

Post autor: sedor »

A tutaj viewtopic.php?f=11&t=1244&p=10124#p10124 już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że na spokojnie warto się tam rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat różnych urządzeń. Prawda jest taka, że zawsze należy wybierać dobrej jakości sprzęt, ale nie należy przepłacać. Ważna jest to, aby przede wszystkim spełniał nasze oczekiwania.
ewiś

Re: Filmowanie z drona formą dokumentacji?

Post autor: ewiś »

Opcja godna uwagi. Tutaj https://ironsky.pl/serwis-dronow-dji/budowa-dronow/ możecie się rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat budowy dronów. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Można bowiem naprawdę rozejrzeć. Taka wiedza może się okazać naprawdę bardzo przydatna.

kotler marketing pdf
gośkaa

Re: Filmowanie z drona formą dokumentacji?

Post autor: gośkaa »

Warto w pierwszej kolejności zainwestować w dobry sprzęt, aby takie filmy były naprawdę wysokiej jakości. Tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mat ... 24499.html warto sobie zerknąć. Jest tam wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Znajdziecie tam również różnego rodzaju akcesoria.
ODPOWIEDZ