Farbowanie włosów henną w salonie Haircut Express

Życie w podróży i nie tylko.
rimma

Farbowanie włosów henną w salonie Haircut Express

Post autor: rimma »

Farbowanie włosów henną w salonie Haircut Express.
Wielu naszych klientów zastanawia się, po co używać jakiegoś dziwnego proszku, skoro jest tak wiele nowoczesnych produktów do pielęgnacji? Tak, poza tym sprawia, że włosy stają się czerwone.
Henna do włosów jest używana przynajmniej z tego powodu, że jest naturalnym i skutecznym środkiem wzmacniającym i koloryzującym włosy. Otacza włosy dodatkową warstwą ochronną, czyniąc je grubszymi, stymuluje wzrost włosów, pomaga w leczeniu łupieżu.
Wybierz salony fryzjerskie Haircut Express W Warszawie, jeśli zdecydujesz się zmienić swój styl.
Co najważniejsze: kobiety często mają alergię na farbę amoniakalną. W takim przypadku farbowanie włosów henną (a także basmą) jest nieszkodliwym sposobem na zmianę wyglądu!
Henna jest wytwarzana z liści lavasonii. Roślina pochodzi z dalekiej Afryki i Środkowego Wschodu. Jest" w arsenale " człowieka od najdawniejszych czasów. Był używany do dezynfekcji ran, a także do leczenia chorób skóry. Teraz henna jest częściej używana jednocześnie do farbowania i wzmacniania włosów.
I nie musisz stać się ognistą rudą po farbowaniu włosów henną! Z łodyg lavasonia uzyskuje się bezbarwną hennę. Nie pozostawia śladów na włosach, a jedynie służy do ich odbudowy i wzmocnienia. Łącząc hennę z różnymi składnikami, takimi jak: olejki eteryczne, wywary ziołowe, żółtko jaja, oliwa z oliwek, kefir, sok z cytryny i tak dalej, można wykonać odżywcze i ujędrniające maski.
Jeśli chcesz nadać włosom jasny, bogaty odcień-henna stanie się tym samym magicznym proszkiem, który zamieni cię w śmiertelną ognistą damę lub delikatnego czerwonego lisa. Wykonujemy farbowanie siwych, blond, jasnych i ciemnych włosów henną. Żadnych ograniczeń. Warto jednak pamiętać, że farbowanie włosów po hennie farbami chemicznymi może być problematyczne.
Po hennie na twoich ramionach powstanie wodospad włosów grających w słońcu. Czy to nie jest piękne? Nawet dzieci leczą włosy henną. Możesz zobaczyć wyniki pracy naszych mistrzów Haircut Express Na zdjęciu lub w materiałach wideo prezentowanych na stronie.
Jeśli więc chcesz, aby twoje włosy były lśniące i jedwabiste, obszerne i zdrowe, długie i łatwe do ułożenia – wybierz hennę! A włosy będą Ci wdzięczne i będziesz wyglądać nieodparcie!

komoda drewniana