Dziadkowie

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 54
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:55

Dziadkowie

Post autor: MartinBic »

Hej. Jakie zegarki nosza wasi dziadkowie? Moj ostatnio oszalal na punkcie tego Zegarki Męskie Prostokątne - Ceneo.pl i w sumie sie mu nie dziwie. Jest piekny. Obczajcie bo na prawde warto. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gosiaczeq
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Re: Dziadkowie

Post autor: gosiaczeq »

Moi dziadkowie mają zegarki równie stare co oni.

wiśniowski bramy ogrodzeniowe cennik
Awatar użytkownika
warna
Posty: 63
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:05

Re: Dziadkowie

Post autor: warna »

Moi też mają takie zegarki i są do nich przywiązani ale z siostrą wymyśliłyśmy że kupimy im dodatkowo coś takiego jak opaska GPS S.O.S bo ona umożliwia błyskawiczne wezwanie pomocy przez seniora i pozwala na stały kontakt z nim
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Re: Dziadkowie

Post autor: debro8 »

Chcesz wysłać swoich dziadków na badanie słuchu, ale nie wiesz jakie miejsce wybrać? Postaw na sprawdzone i bezpieczne placówki, co do których będziesz mieć pewność. Polecam https://www.geers.pl/ gdzie znajduje się świetny personel, posiadający ogromną wiedzę, a także udzielający rad i wskazówek w tym temacie. W razie problemów w tym obszarze dobiorą wszelkie parametry aparatury i zadbają o kwestie przystosowania się do życia w nowej rzeczywistości.
Awatar użytkownika
ciekawski
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:26

Re: Dziadkowie

Post autor: ciekawski »

Najsłodsze jest to, że jak pojawiają się małe dzieci na świecie to zazwyczaj babcia i dziadek od razu starają się je wychowywać na swój sposób. Muszę przyznać, że ja czytałem o tych rzeczach w https://whisbear.com/pl/blog/jak-nie-po ... -i-reszta/ i faktycznie często tego typu działania mogą przerodzić się konflikt.
grzybuś

Re: Dziadkowie

Post autor: grzybuś »

Dziadkowie często mają problemy ze zdrowiem. Jak któryś senior zostaje sam to często już z wieloma rzeczami sobie nie radzi. Osoby te są pozostawiane same na wiele godzin bo rodzina nie jest w stanie zapewnić im całodobowej opieki. Wtedy warto przemyśleć sobie opcję wynajęcia opiekunki. Ona zajmie się odpowiednio osobą starszą jak i jej aktywizacją. Tutaj https://jaw.pl/2021/07/aktywizacja-osoby-podopiecznej/ przeczytać można cenne informacje w tym temacie.
zośkaa

Re: Dziadkowie

Post autor: zośkaa »

Bardzo ważne jest również by wasi dziadkowie mieli jednak dostęp do odpowiednich aplikacji na telefonie, dlatego jak najbardziej mogę polecić wam by zajrzeć do http://www.startstartup.pl/najlepsze-ap ... -seniorow/ . Moim zdaniem jest to bardzo przydatny artykuł.
zośkaa

Re: Dziadkowie

Post autor: zośkaa »

Powiem wam, że my zastanawiamy się nad tym by wybrać Dom dla osób starszych grębiszew . Opieka jest tutaj faktycznie bardzo dobra, dodatkowo też personel jest życzliwy, panuje tutaj przemiła atmosfera
polkaa

Re: Dziadkowie

Post autor: polkaa »

Niestety w dzisiejszych czasach coraz częściej zdarza się, że osoby niewidome pozostają same. Dlatego uważam, że warto skorzystać z możliwości, jakie mamy i zaopatrzyć taką osobę specjalny telefon taki jak https://lumen.pl/Telefony-komorkowe który pozwoli takiej osobie mieć kontakt z innymi osobami i pozostawi im trochę normalności.
ODPOWIEDZ