Drzewko Dodaj do ulubionych Tatuaże u osób w handlu,obsłudze kli- co sądzicie?

Życie w podróży i nie tylko.
Awatar użytkownika
Tygrys
Posty: 41
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:32

Drzewko Dodaj do ulubionych Tatuaże u osób w handlu,obsłudze kli- co sądzicie?

Post autor: Tygrys »

Co sądzicie o tym, że osoby które pracują jako sprzedawcy w sklepach, kelnerzy w lokalach czy przy ogólnie pojętej obsłudze klienta mają widoczne i duże tatuaże? Mnie to trochę drażni, myślałem, że standardem jest wymaganie braku widocznych tatuaży przy obsłudze klienta. Tymczasem widzę ostatnio, że kasjerki w kasie czy też sprzedawcy w sklepie odzieżowym mają tatuaże na przedramieniu, czy dłoni i to często duże, często w nieestetyczne wzory.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Re: Drzewko Dodaj do ulubionych Tatuaże u osób w handlu,obsłudze kli- co sądzicie?

Post autor: debro8 »

Co to komu przeszkadza? Jak umie to co robi to niech ma nawet i na czole :P Dzisiaj to serio, możesz być tym kim chcesz i nikt słowa Ci nie powie! Warto móc wyrazić siebie, bez obawy, że ktoś to skrytykuje. Poza tym - tatuaże to artyzm. Wystarczy popatrzeć na https://www.skytattoo.net/studio-i-salo ... u-chorzow/ i wszystko jasne ;)
Awatar użytkownika
sandraw
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 16:05

Re: Drzewko Dodaj do ulubionych Tatuaże u osób w handlu,obsłudze kli- co sądzicie?

Post autor: sandraw »

Nie wygląda to najgorzej. Można się na to zdecydować - tak myślę.
Szanuję odwagę, ale głupota powinna być karalna.
Awatar użytkownika
wodzianka
Posty: 19
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Drzewko Dodaj do ulubionych Tatuaże u osób w handlu,obsłudze kli- co sądzicie?

Post autor: wodzianka »

ja pracuje na co dzień z klientem i mam tatuże. Mam nadzieje, ze te czasy, gdy tego typu ozdoby ciała stanowiły jakieś zgorszenie już poszły do lamusa i nie wrócą :) dla mnie tatuaż to prawdziwa sztuka! Wiadomo, ze warto poszukać najlepszego studia. W Warszawie polecam jah love tattoo z ulicy wilczej :)
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 157
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:17

Re: Drzewko Dodaj do ulubionych Tatuaże u osób w handlu,obsłudze kli- co sądzicie?

Post autor: Bodzio12 »

Mi tatuaże nie przeszkadzają bardzo mi się podoją. Sama mam tatuaż na nadgarstku. Jeśli chcecie zrobić tatuaż to nie ma się czymś takim przejmować na pewno znajdziecie pracę. Polecam studio salon tatuażu warszawa oni wykonają profesjonalnie tatuaż tak że na pewno będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
hunka
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2019, 15:45

Re: Drzewko Dodaj do ulubionych Tatuaże u osób w handlu,obsłudze kli- co sądzicie?

Post autor: hunka »

wodzianka to prawda co piszesz o Jah Love Tattoo. Tatuatorzy znają się na rzeczy i widać, ze praca ich kręci. Są kreatywni, precyzyjni i mega solidni. Ja robiłam tatuaż u Jacka. Jak zdecyduje się na kolejny to też na pewno w tym miejscu.
paniśnieżka

Re: Drzewko Dodaj do ulubionych Tatuaże u osób w handlu,obsłudze kli- co sądzicie?

Post autor: paniśnieżka »

Kiedyś to był szok i nie do pomyślenia, to się zgodzę. Teraz to już standard. Nawet poważni dyrektorzy firm już mają, czy stewardessy w liniach lotniczych. Tak dużo tych miejsc do dziarania, że ciężko wybrać dobre miejsce. Mieliście styczność z salon tatuażu w Szczecinie Skytattoo? Ładne mają te tatuaże, ale potrzebuję opinii
Awatar użytkownika
dorszek
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:27

Re: Drzewko Dodaj do ulubionych Tatuaże u osób w handlu,obsłudze kli- co sądzicie?

Post autor: dorszek »

Mi tatuaże w ogóle nie przeszkadzają i nie uważam, żeby były niedozwolone dla osób, które pracują w obsłudze klienta. Z resztą sam mam tatuaż, z którego jestem bardzo dumny. Uważam, że to piękna ozdoba ciała. Nigdy też nie spotkałem się z tym, aby ktoś z powodu mojego tatuażu patrzył na mnie nieprzychylnie. Mój tatuaż wykonał artysta z Warszawy, którego prace są dostępne na stronie https://pl.inksearch.co/search/all/warsaw-pl.
Gość

Re: Drzewko Dodaj do ulubionych Tatuaże u osób w handlu,obsłudze kli- co sądzicie?

Post autor: Gość »

Heniek z JahLove Tattoo to artysta, którego nie można pominąć, planując tatuaż. Jego prace wyróżniają się unikalnym stylem i kreatywnością. Jeśli szukasz czegoś naprawdę oryginalnego, sprawdź jego portfolio tutaj: https://web.facebook.com/media/set/?set ... 226&type=3
ODPOWIEDZ