Antywirus-jaki najlepszy?

Życie w podróży i nie tylko.
tośka

Antywirus-jaki najlepszy?

Post autor: tośka »

Cześć, możecie mi podpowiedzieć z jakiego antywirusa warto korzystać? Muszę się na jakiegoś zdecydować a nie wiem na który? Macie coś już sprawdzonego?
mróweczka

Re: Antywirus-jaki najlepszy?

Post autor: mróweczka »

Wiesz co, jak już od jakiegoś czasu korzystam z antywirusa firmy, którą znalazłam na stronie https://gdata.pl/o-nas . Zapewniają oni skuteczną ochronę danych a mają w tym naprawdę ogromne doświadczenie. Są oni bowiem pionierami jeśli o tego typu zabezpieczenia chodzi. Możesz na początek pobrać wersję próbną i później zdecydować.
głóol

Re: Antywirus-jaki najlepszy?

Post autor: głóol »

tośka pisze: ↑18 gru 2020, 13:40 Cześć, możecie mi podpowiedzieć z jakiego antywirusa warto korzystać? Muszę się na jakiegoś zdecydować a nie wiem na który? Macie coś już sprawdzonego?
.............. w sumie to moge ci powiedzieć że na pewno warto korzstać z takiego co się często aktualizuje
Awatar użytkownika
warna
Posty: 63
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:05

Re: Antywirus-jaki najlepszy?

Post autor: warna »

Ja mam podobne zdanie. A poza tym warto mieć też aplikację Use Crypt Messenger, która jest tu https://meskiportal.pl/facet,ac255/jak- ... nych,12436 bliżej opisana. Jeśli aplikacja wykryje, że osoby trzecie mogą mieć dostęp do komunikacji, wiadomość zostanie zablokowana. Co więcej, żadne prywatne informacje o użytkowniku nie są przechowywane na serwerze.
ODPOWIEDZ