Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Inspirujemy, podpowiadamy, gdzie pojechać, jakie miejsca odwiedzić, gdzie można zobaczyć coś wyjątkowego.
Awatar użytkownika
jamnik
Posty: 24
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:46

Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: jamnik »

Moim zdaniem ciekawym sposobem na czas wolny jest filatelistyka czyli zbieranie znaczków. Niektórzy mają ich naprawdę dużo. Ciekawą ofertę znalazłam w sklepie HanMart. Można tam znaleźć znaczki podzielone na kategorie w zależności od tego co przedstawiają. To ich oferta: www.hanmart.pl. A jakie jest wasze hobby? Czym się zajmujecie?
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: debro8 »

Zbieranie znaczków to ciekawe i na pewno niezwykle inspirująca pasja, która bez wątpienia pochłania nieco czasu. Warto jednak dawać sobie szansę na różne inne i dodatkowe zajęcia. Jeśli więc kochasz oglądanie filmów i różnego rodzaju pomysły w tym obszarze, zachęcam do zajrzenia na https://premium.ihuh.pl/pl/wszystkie-pr ... .5915.html gdzie trafisz na świetną platformę do zakupu konta premium Netfliks czy HBO Go.
mimuś

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: mimuś »

Jak też lubicie kolekcjonerstwo to zobaczcie sobie stronę https://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/ . Można zapoznać się z pomocnymi opiniami, których sam sklep ma dużo pozytywnych więc warto sprawdzić. Moim zdaniem, to chyba najlepsza strona w sieci, poruszająca numizmatyczne zagadnienia.
ODPOWIEDZ