Wyjazd do Azji

Inspirujemy, podpowiadamy, gdzie pojechać, jakie miejsca odwiedzić, gdzie można zobaczyć coś wyjątkowego.
Awatar użytkownika
czesio
Posty: 64
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:45

Wyjazd do Azji

Post autor: czesio »

Zastanawiamy się nad wyjazdem do Azji, pozwiedzać trochę i zobaczyć kawałek świata. W tym biurze podróży https://www.instyletravel.pl/swiat/azja/ organizują własnie takie wyjazdy. Ktoś z was podróżował po Azji i powie mi czy warto ? Jakie regiony zwiedzać najlepiej ?
Awatar użytkownika
vviktor
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2020, 13:40

Re: Wyjazd do Azji

Post autor: vviktor »

Wyjazdy do Azji organizuje też CT Poland http://ctpoland.com.pl/, mają oni dobre opinie więc śmiało można rezerwować wyjazd :) Sam planuje wyjazd do Chin ale muszę lepiej zorganizować czas, aby mieć chociaż 30 dni na zobaczenie najpopularniejszych miejsc.
Awatar użytkownika
veum.frieda
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2020, 15:19
Lokalizacja: Katowice

Re: Wyjazd do Azji

Post autor: veum.frieda »

Planujemy w pracy wyjazd do Azji, nie do końca wiem, co warto zwiedzić w tamtych rejonach, dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy organizatora wyjazdów biznesowych https://bctincentive.pl/. Ktoś kiedyś korzystał z takiej możliwości? Zaplanowanie takiego wyjazdu dla większej grupy jest dużym wyzwaniem, więc takie rozwiązanie na pewno ułatwiłoby sprawę.
Awatar użytkownika
bridż
Posty: 81
Rejestracja: 08 maja 2020, 12:59

Re: Wyjazd do Azji

Post autor: bridż »

W tym roku taki wyjazd to raczej nie będzie możliwe. Albo będzie się wiązało ze sporym ryzykiem.
Weronika ZZ

Re: Wyjazd do Azji

Post autor: Weronika ZZ »

Od lat marzę od wyprawie do Azji południowo-wschodniej. Wietnam, Tajlandia, Kambodża. W 2024 roku chciałaby wreszcie odważyć się i zrealizować plan, ale wiem że najlepszym pkresem na wyjazd jest okres od grudnia do marca, więc to już w sumie zaraz i plan przekładam na 2025 - styczeń. Co byście polecili na cel pierwszej takiej wycieczki, czy Krabi Tajlandia to będzie dobry wybór? Lubię, miejsca turystyczne, gdzie sporo się dzieje, plażowanie oczywiście też.
Karolinka

Re: Wyjazd do Azji

Post autor: Karolinka »

Azja jest zdecydowanie pięknym rejonem, który warto odwiedzić. Ostatnio czytałam ciekawy artykuł o właśnie podróżach do azji. Wyślę wam link https://trigodi.com/pl/ proszę
ODPOWIEDZ