Psycholog

Plany na podróże po Europie, historie, rekomendacje.
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 181
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Psycholog

Post autor: Monik87 »

Jeśli myślicie o tym, by skorzystać ze wsparcia psychologicznego, to zawsze powinniście stawiać na najbardziej sprawdzone miejsca. Dobrym wyborem może być na pewno poradnia Salomon, o której dowiecie się więcej na https://poradniasalomon.com.pl/ Warto podejść do tego tematu na spokojnie.
Awatar użytkownika
pokemonn
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2020, 11:47

Re: Psycholog

Post autor: pokemonn »

wazniejsze jest wsparcie sowich bliskich :)

Skup nieruchomości za gotówkę
Awatar użytkownika
kamka
Posty: 142
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:48

Re: Psycholog

Post autor: kamka »

Nie zgodzę się z Tobą. Wsparcie bliskich jest ważne, ale są problemy, w rozwiązaniu których może pomóc tylko doświadczony psycholog. Jeśli pojawiają się w naszym życiu tematy, z którymi nie możemy sobie poradzić, to warto skorzystać z pomocy specjalisty. W Łodzi jest polecana klinika PsychoMedic, gdzie pracuje zespół fachowców, którzy wiedzą jak pomóc. Tu 42 644 44 44 telefon do nich jeśli ktoś by chciał skorzystać.
Awatar użytkownika
rea
Posty: 87
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:34

Re: Psycholog

Post autor: rea »

Różne bywają problemy, dlatego terapia rodzinna poznań to doskonała opcja na to, aby powrócić do życiowej równowagi. Warto dać sobie pomóc, przez odpowiednie działania terapeutyczne.
Awatar użytkownika
Fantastic
Posty: 77
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:26

Re: Psycholog

Post autor: Fantastic »

Sprawdzone i polecone miejsca są po prostu bardziej godne zaufania. Wiadomo, jaki jest personel i warunki pobytu. Według mnie bardzo dobrą placówką dla uzależnionych jest Ośrodek Terapii Wiosenna. Trudno było przekonać mojego brata do pobytu w nim, ale gdy w końcu się udało to okazało się, że jest pełen entuzjazmu do tego, że dał sobie szansę na zdrowie.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 157
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:17

Re: Psycholog

Post autor: Bodzio12 »

Ze swojej strony mogę Wam polecić pomoc specjalistów na stronie https://wetalk.pl/ . Potrzebowałem pomocy związanej z moim nałogiem, zgłosiłem sie do nich na stronie, został mi przydzielony terapeuta. Dziś jestem szczęśliwym człowiekiem bez problemu z alkoholem.
Eluńka

Re: Psycholog

Post autor: Eluńka »

Pamiętajcie, że jeśli pojawiają się jakieś problemy, to jak najbardziej powinniście otworzyć się na wsparcie psychologiczne. To będzie dla Was idealnym wyborem. Już teraz warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i samemu przekonać się, dlaczego tyle osób wybiera w celu leczenia właśnie klinike Psychomedic. To i dla Was może być najlepszym wyborem.
Justyna Graś

Re: Psycholog

Post autor: Justyna Graś »

Swojego psychologa znalazłam na platformie wetalk która pomaga w nowoczesny sposób komunikować się z psychologiem w formie online, jest to pomoc tekstowa lub poprzez wideokonferencje, bardzo wygodnie i komfortowo, do tego ma się ogromny wybór świetnych psychologów z całej Polski.
Róża

Re: Psycholog

Post autor: Róża »

Akurat teraz jest o tyle prościej, że możecie przecież wesprzeć się konsultacjami psychologicznymi realizowanymi w formie zdalnej. Na przykładzie chociażbyhttps://psychomedic.online/ świetnie widać, dlaczego tyle osób idzie w tym kierunku. Moim zdaniem warto byłoby już teraz tam zajrzeć i pomyślec, jak może się to u Was sprawdzić.
Awatar użytkownika
marika
Posty: 152
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:52

Re: Psycholog

Post autor: marika »

Zmagasz się z ADHD i potrzebujesz skutecznej terapii? Tak się sklada, ze w http://www.centrum-terapii.pl/adhd/ na pewno otrzymasz pomoc, której szukasz i której potrzebujesz. Umów się na wizytę jeszcze dziś.
olkaa

Re: Psycholog

Post autor: olkaa »

Myślę, że dobrym wyborem będzie też jednak https://justynasabala.pl/ . Co do terapii tutaj to faktycznie jest ona bardzo udana, dodatkowo też Pani Justyna ma świetne podejście do pacjentów
Awatar użytkownika
sussie2
Posty: 41
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:51

Re: Psycholog

Post autor: sussie2 »

W różnych sytuacjach może także przydać się psychoterapia dla dzieci i młodzieży Empatio: https://psycholog-ms.pl/psychoterapia-d ... mlodziezy/ . Zachęcam do kontaktu z tą placówką. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z otrzymanej tam pomocy.
Gość

Re: Psycholog

Post autor: Gość »

Coraz większą popularnością cieszą się też strony branżowe z ofertami psychologów i psychoterapeutów. Jedną ze stron wartych uwagi jest https://psychologuj.pl - za pośrednictwem tej strony można skontaktowac się bezpośrednio ze specjalistami.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 45
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:11

Re: Psycholog

Post autor: foxi »

Czy wiecie jak ważne zadania do zrealizowania ma psycholog w biznesie ? Mamy wiele momentów, w których pomoc psychologa jest wskazana. Jak poprawić komunikację w firmie, jak pozbyć się leków i negatywnych emocji, które nami targają? Na te i inne ważne pytania odpowie nam psycholog biznesowy . Polecam Panią Iwonę Firmanty - to olbrzymie doświadczenie.
wanienka

Re: Psycholog

Post autor: wanienka »

Myślę, że każdy powinien choć raz porozmawiać z psychologiem. Terapia naprawdę dużo daje i pozwala poukładać sobie pewne rzeczy w głowie. Ze swojej strony polecam Dariusza Rudasia z Krakowa. Przeszłam przez kilku i tylko on zdawał się mnie rozumieć. Szczerze zachęcam każdego do takiej rozmowy:)
koziorożec

Re: Psycholog

Post autor: koziorożec »

Moim zdaniem centrum pomocy psychologicznej warszawa goodlifepsycholog.pl umożliwia jakościową terapię i leczenie na najwyższym poziomie. Jeśli zastanawiacie się nad podjęciem terapii, to uważam, że jest to idealne miejsce. Firma oferuje terapię dla par, młodzieży oraz najmłodszych.
ODPOWIEDZ