język angielski

Plany na podróże po Europie, historie, rekomendacje.
gość

język angielski

Post autor: gość »

Witam serdecznie,
czy podróżując po Europie warto znać język angielski? Planuję taki wyjazd za miesiąc, a widziałam na stronie https://www.speak-up.pl/intensywny-kurs-angielskiego ofertę bardzo fajnych kursów językowych, dzięki którym już po czterech tygodniach można podnieść swoją znajomość języka angielskiego aż o jeden poziom. Jak sądzicie, warto się zapisać na takie szkolenie przed wyjazdem?
luśka

Re: język angielski

Post autor: luśka »

Język angielski przydaje się w wielu sytuacjach, nie tylko podczas podróży ale także w pracy czy nawet w życiu codziennym. Moja siostra swoje córki w wielu szkolnym zapisała już na dodatkowe zajęcia https://moj-biznes.pl/forum/viewtopic.p ... 958#p27958 i jak mówi jest bardzo zadowolona. Dziewczynki też i chłoną wiedzę jak gąbka :)
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: język angielski

Post autor: Pola »

A czy w Waszych firmach jest możliwość uczestniczenia w profesjonalnych kursach z języka angielskiego? Ja zauważyłam, że wysyłanie pracowników na takie kursy jest ostatnio dość popularne. Jeśli chodzi o Angielski dla firm Wrocław, to jak widać na stronie internetowej https://lingteam.pl/angielski-dla-firm-wroclaw, kursy takie organizuje na przykład Szkoła Językowa Ling Team. Słyszeliście o niej?
Awatar użytkownika
barti
Posty: 67
Rejestracja: 27 kwie 2019, 19:06

Re: język angielski

Post autor: barti »

Znajomość języka obcego zdecydowanie się przydaje, wiadomo. Taki najbardziej popularny to właśnie język angielki jest. Z doświadczenia wiem, że z przyswajaniem wiedzy bywa różnie. Nawet myślałem, że ja to już się nie nauczę. Teraz wiem, że sam sposób nauki dużo znaczy. Po takich lekcjach jak ta https://youtu.be/ujzXwSeWEd8 o czasie Present Simple nauka może być naprawdę efektywna i przyjemna. Proste metody nauczania, łatwo wszystko przyswoić, dużo się głośno mówi i ćwiczy.
sofia111

Re: język angielski

Post autor: sofia111 »

Warto znać język angielski i wiedz, że na naukę nigdy nie jest za późno. Teraz jest nawet nauka angielskiego dla młodych rodziców zobacz https://www.modowostylowo.pl/life/angie ... alety.html Według mnie to świetne rozwiązanie m.in dla mam, które są z dzieckiem w domu i chcą się nauczyć czegoś nowego.
ODPOWIEDZ