Dobra polisa turystyczna

Plany na podróże po Europie, historie, rekomendacje.
Awatar użytkownika
andrzej.murawski
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:30

Dobra polisa turystyczna

Post autor: andrzej.murawski »

Z czego korzystacie? Lubicie porównywarki ubezpieczeniowe? Ja uwielbiam bo oszczędzają wiele czasu na szukaniu. Tutaj https://wakacyjnapolisa.pl/ubezpieczenie-podrozne/ jest rzetelna porównywarka, która pokaże Ci tylko najlepsze opcje.
Awatar użytkownika
cykada99
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:10

Re: Dobra polisa turystyczna

Post autor: cykada99 »

Kompleksowe ubezpieczenia przy niskich cenach znajdziecie tutaj https://kalkulator.polisaturystyczna.pl ... rystyczne/ . U mnie wszyscy korzystają z kalkulatorów i mają się świetnie.
Nazywam się Milijon – bo za miliony
Kocham i cierpię katusze.
Awatar użytkownika
gahol
Posty: 96
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:47

Re: Dobra polisa turystyczna

Post autor: gahol »

Mi ta porównywarka https://kioskpolis.pl/ubezpieczenia-na-wakacje/ mocno uprościła życie. Zdarza mi się spontanicznie wyjeżdżać na wakacje i wtedy wystarczy kilka kliknięć by ogarnąć sobie dobrą polisę turystyczną - opłacam online i gotowe
Awatar użytkownika
p4l23
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2019, 12:04

Re: Dobra polisa turystyczna

Post autor: p4l23 »

Nierzadko widzi się coś takiego. Myślę, że wybór jest pod tym względem ogromny.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Kochana kobieta jest dla mężczyzny bogiem, który może dokonać z nim cudu.
Awatar użytkownika
katrina.hettinger
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2020, 16:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobra polisa turystyczna

Post autor: katrina.hettinger »

Cieszę się, że znalazłam ten wątek ponieważ planuje wakacje. Nawet podczas, wydawać by się mogło, bezpiecznych wyjazdów na greckie wyspy, ubezpieczenie może okazać się zbawieniem. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) to podstawa. Jeśli złamiemy nogę podczas urlopu to będzie nam potrzebna nie tylko pomoc medyczna na miejscu oraz prawdopodobnie dedykowany transport do domu (np. na dwóch miejscach w samolocie lub w pozycji leżącej). W sieci znalazłam tę stronę z polisami turystycznymi https://www.polisaturystyczna.pl. Warto się jej przyjrzeć i wybrać odpowiednią opcję dla siebie.
Honka

Re: Dobra polisa turystyczna

Post autor: Honka »

Super, że myślisz o tym, żeby taką wykupić. To naprawdę rozsądne podejście, bo polisa turystyczna w pewien sposób chroni Ciebie i ratuje w nieprzewidywalnych, przykrych i problematycznych sytuacjach. Szukając najlepszej polisy, radzę skorzystać z porównywarki ubezpieczeniowej dostępnej na stronie: https://rankomat.pl . Dzięki niej w kilka chwil taką znajdziesz i przy okazji na pewno nie przepłacisz. Dodatkowo możesz liczyć, że znajdziesz tutaj mnóstwo ciekawych i przydatnych artykułów. Zdobytą tutaj wiedzę, na pewno nie raz wykorzystasz.
ODPOWIEDZ