Zajęcie dla dzieci

Jak przygotować dziecko do podróży? Radzimy, co zabrać i na jakie rozwiązania postawić.
Awatar użytkownika
Myszka92
Posty: 7
Rejestracja: 01 sie 2020, 18:28

Zajęcie dla dzieci

Post autor: Myszka92 »

Czym wasze pociechy bawią się w podróży? Macie jakieś sprawdzone zabawki dla dzieci które bierzecie ze sobą? Coś co je wciągnie?
Awatar użytkownika
Paula01
Posty: 88
Rejestracja: 23 gru 2018, 17:57

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: Paula01 »

Na podróż moim zdaniem najlepiej zdadzą się książki popularnonaukowe dla dzieci https://egmont.pl/Ksiazki/Ksiazki-popul ... 302,k.html Zainteresują one dzieciki na dłuższy czas, a przy okazji spędzą podróż w edukacyjny sposób. Warto dzieci od małego zachęcać do czytania, żeby potem chętniej się uczyły już w szkole.
:)
Awatar użytkownika
Amenadiel
Posty: 57
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:23

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: Amenadiel »

A wasze dzieci lubią się bawić klockami? U nas jak kupuje te z tej serii https://maludas.pl/c/242/klocki-blocki- ... locki.html to dzieci potem znikają na długi czas :) bardzo je to wciąga!
Awatar użytkownika
aura
Posty: 67
Rejestracja: 04 kwie 2020, 11:01

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: aura »

Moze układanie klocków? W internecie sporo sklepów z klockami jest Można tam wybrać przeróżne klocki plus plus, rózne zestawy Dodatkowo kupując w jednym miejscu, oszczędzimy na wysyłce. moje dzieci te klocki uwielbiają.
Fołtyn54

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: Fołtyn54 »

Gryzaki dla niemowląt to jeden z wielu elementów wyprawki dla dziecka. My gryzaki dla swojego malucha kupiliśmy tutaj https://poofi-shop.com/pl/124-gryzaki. Takie są odpowiednie dla dzieci w wieku 5 miesięcy i starszych, 100% naturalne i nietoksyczne. Cenowo też mi odpowiadają rzeczy w tym sklepie.

porównanie subwooferów
ODPOWIEDZ