Atrakcje dla dzieci

Jak przygotować dziecko do podróży? Radzimy, co zabrać i na jakie rozwiązania postawić.
Awatar użytkownika
Ludwika
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2022, 2:09

Atrakcje dla dzieci

Post autor: Ludwika »

Jeśli szukacie atrakcji dla dzieciaków w czasie wakacji nad polskim morzem, to polecam Wam odwiedzić motylarnię w Rozewiu. Na pewno będziecie chcieli pojechać na latarnię morską, a motylarnia znajduje się zaraz obok niej :) Piękne okazy, egzotyczne motyle. Na mnie też zrobiły ogromne wrażenie, a myślę, że dzieciaki będą w motylarni zachwycone widokiem :)
iwonka

Re: Atrakcje dla dzieci

Post autor: iwonka »

kochani a jakie atrakcje dla dzieci w gorach? morskie oko, gubalowka, wiadomo. myslalam jeszcze nad termami, ale nie wiem, czy nie sa za male... a cos bardziej aktywnego? zeby sie na maksa zmeczyly
Bernia

Re: Atrakcje dla dzieci

Post autor: Bernia »

A co powiesz na kulig Zakopane z dziećmi? Byłaś kiedyś? Jak dla mnie top atrakcja, jeśli chodzi o te okolice. No i akurat idealny czas, zanim zrobi się już ciepło i śnieg stopnieje. Wiadomo, lepsze widoki w sezonie zimowym, a i większa frajda dla dzieciaków. Tylko sprawdź sobie wcześniej terminy, bo może się okazać, że nie ma już miejsc. To dość popularna atrakcja.
ODPOWIEDZ