Rezerwacja stolika w restauracji

Przydatne aplikacje i programy, niezbędne narzędzia dla nowoczesnego podróżnika.
Awatar użytkownika
Chloe
Posty: 28
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:21

Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: Chloe »

Z jakich aplikacji czy stron korzystacie, żeby zarezerwować stolik online?
Awatar użytkownika
Penny
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2020, 15:44

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: Penny »

Zadałam znajomym takie pytanie i spore grono poleciło mi tę aplikację i stronę: https://zjedz.my/ , gdzie można zrobić taką rezerwację stolika w restauracji online. Sprawdziłam i rzeczywiście – genialne rozwiązanie! Pokazuje nie tylko dostępność stolików w danej restauracji, można wybrać też konkretny stolik i oczywiście godzinę rezerwacji. Ile frustracji zlikwidowała ta opcja! Teraz nie muszę czekać na otwarcie restauracji, żeby zadzwonić, tylko mogę zrobić to w każdym, dowolnym momencie dnia!
malińczak

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: malińczak »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://presscontent.pl/artykuly-sponsorowane/
goździk

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: goździk »

Jeżeli chodzi o jakościową restaurację na terenie Warszawy, to moim zdaniem idealna jest restauracja Wieniawa, którą znajdziecie właśnie w stolicy. Kuchnia polska, doskonale przyrządzone dane, a także dobre ceny posiłków. Moim zdaniem opłaca się skorzystać z ich oferty i warto do nich zajrzeć. Jak dla mnie to miejsce idealne.
goździk

Re: Rezerwacja stolika w restauracji

Post autor: goździk »

Wiecie co, jeśli chodzi o ciekawą restaurację, do której możecie się wybrać razem ze znajomymi, to według mnie, takim miejscem jest restauracja Akademia. Można tam spróbować naprawdę przepysznych dań, które z pewnością zaskoczą was swoim połączeniem smakowym.
ODPOWIEDZ