Strona 1 z 1

Basen z kontenera - jaka cena ?

: 31 maja 2021, 20:55
autor: debro8
Hej! Mam do Was pytanie, czy ktoś z Was ma może basen z kontenera ?Zastanawiamy się nad takim do naszego ogrodu , ktoś może mi poradzić jak to się sprawuje i jak wygląda to cenowo? Może ktoś z was robił taki do swojego ogrodu i orientuje się bardziej w temacie Basen z kontenera cena ?

Re: Basen z kontenera - jaka cena ?

: 20 lip 2021, 17:56
autor: ciekawski
Jeśli chodzi o mnie to ja za to jestem wielkim zwolennikiem posiadania basenu ogrodowego i myślę, że jest to bardzo fajne rozwiązanie. Od razu zachęcam każdego do zakupu pompy basenowej https://www.dostudni.pl/pompy-basenowe,b121.html która moim zdaniem jest niezbędnym urządzeniem. Osobiście posiadam u siebie pompę https://www.dostudni.pl/pompa-basenowa- ... d4266.html z której bardzo jestem zadowolony.

Re: Basen z kontenera - jaka cena ?

: 24 lip 2021, 21:06
autor: malińczak
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://pompyciepla-24.com.pl

Re: Basen z kontenera - jaka cena ?

: 30 lip 2021, 13:55
autor: Róża
Oczywiście, że tak! Chodzi w końcu o to, by jak najskuteczniej poradzić sobie z odpowiednią aranżacją ogrodu. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że warto byłoby zajrzeć do https://dollo.pl/jak_rozlozyc_basen_ste ... adnik.html i przekonać się, dlaczego tyle osób stawia dzisiaj na baseny stelażowe. Moim zdaniem to dobry pomysł, sami się o tym przekonajcie.

Re: Basen z kontenera - jaka cena ?

: 25 kwie 2023, 21:14
autor: aleksis
Tego to nie wiem, nawet nie wiedziałam, że jest takie rozwiązanie. Natomiast jakbyście potrzebowali do basenów różne oczyszczacze wody, czy też sprzęty do jej ogrzewania to możecie postawić na firmę https://ospa.com.pl/ .