Strona 1 z 1

długoterminowy wynajem auta

: 02 lis 2020, 11:24
autor: duśia
Muszę kup samochód i zastanawiam się jaka opcja będzie dla mnie najbardziej korzystna. Kolega namawia mnie do skorzystania z długoterminowego wynajmu aut z czego sam korzystał i bardzo sobie chwali. Może też spróbuję, co o tym sądzicie?

Re: długoterminowy wynajem auta

: 20 lis 2020, 15:30
autor: małgośkaa
Wynajem długoterminowy to wyższy koszt w skali miesiąca , kwartału czy roku niżeli leasing lub kredyt na samochód, więc ja nie bardzo widzę sens żeby wypożyczać. Lepiej moim zdaniem kupić auto. Sama zmierzam ku nabyciu czegoś nowszego, bo mój 20-letni opel strasznie się sypie. Oglądałam wczoraj na stronie http://www.renault.dyszkiewicz.pl/ jakie modele ma teraz do zaoferowania salon Renault i powiem Ci, że propozycje mile mnie zaskoczyły, korzystny system finansowania zresztą też. Polecam zajrzeć, bo np. nowe Clio czy Megane wyglądają naprawdę na komfortowe i bezpieczne, mają fajną linię i wyposażenie a przy tym nie kosztują jakość strasznie dużo.

Re: długoterminowy wynajem auta

: 23 lis 2020, 11:56
autor: Pola
A co powiecie na wynajęcie samochodu sportowego? Jest to możliwe, również długoterminowo, w wypożyczalni samochodów Global Elite Car z Warszawy. Z jej pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://globalelitecar.pl/wynajem-dlugo ... -warszawa/. Polecam ;)

automaty wrzutowe na monety

Re: długoterminowy wynajem auta

: 18 maja 2021, 21:41
autor: Długa
Też myślałam o długoterminowym wynajmie auta, ale jednak zdecydowałam się na leasing, który wychodzi o wiele korzystniej. Zdecydowałam się na współpracę z https://leasing.sos.pl/ i bardzo się cieszę, że skorzystałam z usług tej firmy. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Konsultanci bardzo pomocni i uczciwi.

Re: długoterminowy wynajem auta

: 02 cze 2021, 10:44
autor: kamka
Nie każdy może pozwolić sobie na leasing. Dlatego ciekawą opcją jest też wynajem średnioterminowy . Popatrz tu https://www.ddpartner.com.pl/wynajem-srednioterminowy - jest taka możliwość. Ceny są korzystniejsze niż w przypadku najmu krótkoterminowego. Jak dla mnie dobra alternatywa.

siedziała na oknie