Strona 1 z 1

Wybór soczewek

: 01 wrz 2020, 19:22
autor: bowie3
Jeśli zastanawiacie się nad zakupem soczewek torycznych i nie wiecie na jakie się zdecydować to mogę wam pomóc. Sam niedawno kupiłem dla siebie roczne soczewki i muszę wam powiedzieć, że się nie zawiodłem. Zamówiłem je z tej stronki https://www.szkla.com/693_proclear-tail ... 1-szt.html . Posiadają one udoskonaloną budowę, dzięki której szkła dopasowują się idealnie do oka. Do tego mają one odporność na zabrudzenia. Co więcej, posiadają zastosowaną nową technologię, która umożliwia przyciąganie i zatrzymywanie wody. Dzięki temu nie musicie bać się o podrażnienia. Według mnie ciężko jest obecnie znaleźć lepsze soczewki!

Re: Wybór soczewek

: 26 cze 2021, 23:02
autor: Patiś
Ja długo nie mogłam się zdecydować na soczewki. Czytałam ciągle o nich, nawet znalazłam stronkę https://www.acuvue.pl/fakty-i-mity-o-soczewkach gdzie pisali fakty i mity o nich. W końcu się przekonałam i nie żałuję wcale. Szkoda tylko , że tak późno, bo długo męczyłam się z okularami.

Re: Wybór soczewek

: 03 sie 2021, 20:59
autor: sandruś
Jeśli szukacie fajnych soczewek to mogę polecić Johnson & Johnson które można zamówić przez internet tutaj https://eyewear24.net/ . Sama używam Acuvue Oasys 6 szt i jestem z nich bardzo zadowolona . Są one przeznaczone do noszenia w trybie dziennym oraz przedłużonym w celu korekcji wad wzroku krótkowzroczności i nadwzroczności.

radca prawny łódź

Re: Wybór soczewek

: 19 paź 2021, 18:27
autor: Kołka
Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości soczewek kontaktowych, gdzie będziecie mieli szeroki wybór producentów, mocy i też opcji odnośnie okresu ich użyteczności to polecam zajrzeć na https://optiland.pl/pl/blog/Tanie-kontr ... oczewek/56 gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na fachowe podejście do klienta, przystępne ceny i co również ważne fachowe doradztwo. Na blogu znajdziecie też przydatne informacje co będzie lepsze wybór tanich, czy może droższych wersji. Dajcie znać jak to jest u Was i czy może wolicie okulary?

Re: Wybór soczewek

: 31 paź 2021, 10:42
autor: wałek
Jeśli chodzi o soczewki oraz okulary, to moim zdaniem warto sięgnąć pod ten adres: https://trendyopticians.pl . Znajdziecie tam sporo ciekawych soczewek, okularów przeciwsłonecznych czy korekcyjnych. Jak dla mnie to mają naprawdę świetną ofertę, z której warto skorzystać. Jak najbardziej wam polecam.