Strona 1 z 1

Antywirus- który?

: 26 sie 2020, 15:54
autor: closeenough
Hej, szukam jakiegoś skutecznego antywirusa i nie wiem, na co się zdecydować. Może ktoś mi podpowiedzieć czym kierować się przy wyborze? A może polecicie mi coś z czego korzystacie?

Re: Antywirus- który?

: 28 sie 2020, 10:29
autor: espas
Ja już dość długo korzystam z oprogramowania, które znalazłem na stronie https://gdata.pl/wyprobuj-przez-30-dni . Szukałem czegoś naprawdę skutecznego i zacząłem przeglądać strony. Ponieważ to pionier w zakresie tego rodzaju zabezpieczeń zdecydowałem się własnie na ich antywirusa. Uważam to za doskonałą decyzję i nie zamieniłbym go na żaden inny.

Re: Antywirus- który?

: 29 sie 2020, 23:49
autor: sedor
Jeśli poszukujcie naprawdę dobrego antywirusa do firmy, to na pewno tutaj https://bitdefender.pl/w-jaki-sposob-wy ... -do-firmy/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji dotyczących tego, w jaki sposób wybrać najlepszy produkt dopasowany do konkretnych potrzeb. Warto świadomie podjąć decyzję.

Re: Antywirus- który?

: 01 wrz 2020, 12:11
autor: Paweł29
Wszystko zależy od tego do czego potrzebujesz antywirusa, czy ma to być darmowe rozwiązanie, czy jednak płatne, które zapewni Ci 100% skuteczności ochrony. Na https://marken.com.pl/ możesz znaleźć wiele najlepszych antywirusów, uznanych przez branżowe rankingi i wydaje mi się, że właśnie na takich rankingach najlepiej się opierać.

Re: Antywirus- który?

: 23 wrz 2020, 18:37
autor: Cypisek
Jest kilka dobrych programów antywirusowych i na dobrą sprawę to od nas tylko zależy na jaki się zdecydujemy. Ja jestem zdania, że warto jest przedtem zapoznać się z wpisem https://www.thomas-it.pl/blog/porownani ... centow-utm gdzie bardzo fajnie zostało przedstawione porównanie producentów UTM.