Strona 1 z 1

Tablet Getac

: 07 maja 2020, 10:19
autor: paulinabb
Cześć, szukam urządzenia getac f110 - podrzućcie jakiś sklep, w którym go znajdę :)

Re: Tablet Getac

: 27 maja 2020, 20:02
autor: Paweł29
Całkiem fajny, ale ja bym się zastanawiał, czy nie lepiej zainwestować w jakiś nieco większy smartphone, np. iPhone XR: https://idream.pl/iphone/iphone-xr.html. Nie wiem, co miałbym robić z takim tabletem wielkim, a iPhone jednak znacznie bardziej poręczny i zgrabny. Więc warto jednak przemyśleć, czy faktycznie potrzebujemy tablet, czy może lepiej zdecydować się na smartphone z odpowiednio dużym ekranem.

Re: Tablet Getac

: 28 wrz 2020, 15:27
autor: malinówka
Fajny, ale ja też bym się na niego nie zdecydowała. Nie chodzi o wymiary tylko o to, że nie znam marki. Ja zazwyczaj stawiam na marki, które znam i które się u mnie sprawdziły. gdybym miała kupić nowego tableta to zdecydowałabym sie na tego ipada https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/ipad- ... techniczne Zobacz go sobie, moze akurat ci się spodoba.

Re: Tablet Getac

: 30 wrz 2021, 22:43
autor: sedor
Na tę stronę https://idream.pl/ipad/ipad-air-4.generacja.html warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o iPady. Mają tam bowiem w ofercie ciekawy sprzęt dopasowany do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Warto przede wszystkim stawiać na funkcjonalne rozwiązania.